Do czosnku

sortuj:
Filtry
sortuj:
 • Pojemnik na czosnek

  Ceramiczny pojemnik do przechowywania czosnku firmy MSC. Bardzo urokliwy i funkcjonalny - dobrze spełnia swoją rolę i utrzymuje czosnek w świeżości, a przy tym prezentuje się równie dobrze. Pojemnik na czosnek utrzymany jest w stylistyce nawiązującej do tradycji - w podobnych pojemnikach przechowywały przyprawy nasze babcie! Pojemnik posiada niewielkie otwory, dzięki czemu w pojemniku...

  44 zł

  Produkt niedostępny
 • Pojemnik na czosnek

  Rustykalny pojemnik na czosnek Uptown Market firmy MSC. Ceramiczny pojemnik przypomina dawne naczynia wykonywane z gliny. Posiada dekoracyjne rysunki z motywem czosnku. Pojemnik do przechowywania czosnku posiada specjalne otwory, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz pojemnika. Dzięki temu w pojemniku nie zbiera się wilgoć, która przyspieszałaby psucie się przyprawy....

  55 zł

  Produkt niedostępny
 • Pojemnik na czosnek

  Ceramiczny pojemnik do przechowywania czosnku firmy MSC. Posiada szczeliny, które zapewniają odpowiednią wentylację, dzięki czemu wewnątrz pojemnika nie gromadzi się wilgoć, która mogłaby przyspieszać psucie się czosnku. Pojemnik jest ozdobiony wzorkami z motywem roślinnym.  wysokość: 13,5 cm średnica: 9 cm

  64 zł

  Produkt niedostępny
 • Wyciskacz do czosnku

  Funkcjonalny wyciskacz do czosnku firmy Cuisipro. Firma ta tworzy nowoczesne i bardzo funkcjonalne akcesoria kuchenne niezbędne każdego dnia. Wyciskacz posiada wygodny uchwyt dzięki któremu praca z nim staje się jeszcze prostsza. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje niezawodne działanie przez lata. Jest łatwy w czyszczeniu oraz przechowywaniu.

  97 zł

  Produkt niedostępny
 • Wyciskacz do czosnku

  Funkcjonalny wyciskacz do czosnku firmy Lurch z kolekcji Akcesoria kuchenne. Kolekcja ta charakteryzuje się prostotą oraz użytecznością. Wyciskacz jest prosty i wygodny w użyciu - wystarzczy go ścisnąc a czosnek zostanie wyciśnięty. Jest łatwy do przechowywania oraz czyszenia. Jest to narzędzie niezbędne w kazdej kuchni. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów.

  105 zł

  Produkt niedostępny
 • Pojemnik na czosnek z wyciskaczem

  Funkcjonalny pojemnik na czosnek z wyciskaczem firmy Chef’n. Firma ta tworzy oryginalne akcesoria kuchenne, które są niezbędne w każdej kuchni, codzienne ułatwiając nam życie. Pojemnik posiada dwie funkcje, można przechowywac w nim czosnek a także go wyciskac. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje długoletnie uzytkowanie.

  55 zł

  Produkt niedostępny
 • Siekacz do czosnku

  Mały siekacz do czosnku na kółkach firmy Chef'n. Wystarczy włożyć do środka kilka ząbków czosnku , zamknąć i pojeździć tym czosnkowym "samochodzikiem" po blacie. Po kilku sekundach otrzymujemy idealnie posiekany czosnek! Dostępny w 2 kolorach.

  66 zł

  Produkt niedostępny
 • Obrotowy siekacz do czosnku

  Siekacz do czosnku firmy Chef'n został zaprojektowany tak, by zapewnić jak największe bezpieczeństwo i komfort użytkowania. W środku zamontowano małe nożyki, które tną czosnek na cieniutkie plasterki. Wystarczy otworzyć pojemnik, włożyć kilka ząbków do środka i przekręcić. Z maszynki przez niewielkie szczeliny wprost na potrawę lub do miseczki zaczną wypadać kawałeczki czosnku.

  71 zł

  Produkt niedostępny
 • Siekacz do czosnku, XL

  Siekacz do czosnku na kółkach. Firma Chef'n stworzyła rozdrabniacz, który wyglądem przypomina kosmiczny pojazd na kółkach. Wystarczy włożyć do środka kilka ząbków i pojeździć po blacie maszynką, niczym samochodzikiem. Kilka ruchów ręką i mamy równo posiekany czosnek! Urządzenie można myć w zmywarce. Wysokość 9,5 cm Ø 7 cm

  110 zł

  Produkt niedostępny
 • Wyciskacz do czosnku

  Funkcjonalny wyciskacz do czosnku firmy Chef’n. Firma ta tworzy oryginalne akcesoria kuchenne, które są niezbędne w każdej kuchni, codzienne ułatwiając nam życie. Wyciskacz jest bardzo łatwy i przyjemny w użytkowaniu. Łatwo się go czyści oraz przechowuje. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje długoletnie użytkowanie.

  132 zł

  Produkt niedostępny
×