Do mycia i czyszczenia

sortuj:
Opis kategorii

Akcesoria do sprzątania i czyszczenia w kuchni. Kolorowe gadżety pozwalające usprawnić pracę w kuchni. Kolorowe i sprytne szczotki, zmiotki i inne akcesoria do sprzątania w pomieszczeniu kuchennym.

 

Filtry
sortuj:
 • Stojak na akcesoria do mycia naczyń Sagaform Project

  Funkcjonalny stojak na akcesoria do mycia naczyń firmy Sagaform z kolekcji Project. Kolekcja ta charakteryzuje się prostą i nowoczesną formą. Stojak jest bardzo przydatny w każdej kuchni. Posiada miejsce na płyn do myscia naczyń, gąbkę, szczotkę oraz ręczniczek. Jest to bardzo pomocny element w każdej kuchni.

  110 zł

  Produkt niedostępny
 • Skrobaczka do blatu

  Skrobaczka do blatu firmy MSC International z kolekcji Gadget. Ta zabawna skrobaczka do blatów oraz płyt gazowych i elektrycznych została wykonana z tworzywa sztucznego. Skrobak stworzono w formie uroczego jajka z naburmuszoną miną. 

  9 zł

  Produkt niedostępny
 • Szczotka do warzyw, ziemniak MSC International Gadget

  Oryginalna szczotka do warzyw firmy MSC International z kolekcji Gadget. Kolekcja ta to gadżety kuchenne, dzięki którym codzienny dzień stanie się prostszy i przyjemniejszy. Wszystkie gadżety zachowane są w radosnej, kolorowej formie. Posiada nylonowe włosie. Idealnie nadaje się do mycia na przykład marchwi oraz młodych ziemniaków. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów....

  16 zł

  Produkt niedostępny
 • Szczotka, jajko

  Mała szczotka kuchenna firmy MSC International z kolekcji Gadget. Ta poręczna, wytrzymała szczoteczka wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego została wykonana w formie zabawnego jajka z naburmuszoną miną. Wygodna rączka w kształcie jaja umożliwia precyzyjne i wygodne manewrowanie szczotką. wysokość: 7 cm

  20 zł

  Produkt niedostępny
 • 2 zapasowe szczotki

  Komplet 2 zapasowych szczotek do mycia naczyń firmy Cuisipro.   Pasują do długiej myjki z dozownikiem Cuisipro oraz do szczotki z dozownikiem Cuisipro. Szczotka idealna do mycia mocno zabrudzonych powierzchni. Nie stosować do mycia porcelany ani naczyń ze złoceniami.

  22 zł

  Produkt niedostępny
 • Szczotka na giętkim uchwycie 34 cm

  Ta sprytna szczotka na giętkim uchwycie doskonale nadaje się do mycia wąskich naczyń, w szczególności butelek i wazonów. Dzięki sprężynie zamontowanej na końcu uchwytu, dotrzemy do wszystkich zakamarków. Długość: 34cm

  55 zł

  Produkt niedostępny
 • Szczotka do mycia z pompką

  Szczotka do mycia naczyń z uchwytem. Jej rączka, to jednocześnie pojemnik na płyn. Dzięki dozownikowi możemy kontrolować ilość wypływającego detergentu. Dostąpna w 3 kolorach.

  66 zł

  Produkt niedostępny
 • Szczotka z dozownikiem

  Szczotka z pojemniczkiem na płyn i z dozownikiem firmy Cuisipro. Idealnie leży w dłoni. Jest mała i poręczna. Jej kształt umożliwia dotarcie do zakamarków przypalonych garnków, zabrudzonych patelni i naczyń.

  77 zł

  Produkt niedostępny
 • Szczotka na palec, czerwona

  Czerwona szczoteczka na palec firmy Chef’n.  Szczoteczka dopasowana jest do kształtu dłoni, posiada miękki i wygodny uchwyt oraz miejsce na palec, aby łatwiej było nią manewrować. Włosie z wytrzymałego nylonu. Przystosowana do mycia w zmywarce.

  49 zł

  Produkt niedostępny
 • Szczotka na palec kolorowa

  Szczotka z otworem na palec idealnie leży w dłoni. Jej niewielkie rozmiary pozwalaja na dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Dostępna w 3 kolorach.

  49 zł

  Produkt niedostępny
 • Szczotka do mycia naczyń

  Mała szczotka kuchenna z dozownikiem na płyn do mycia naczyń. Do pojemniczka, który jest jednocześnie uchwytem szczoteczki, wlewamy płyn, a następnie wydobywamy go na talerz ściskając zieloną końcówkę szczotki.

  60 zł

  Produkt niedostępny
 • Szczotka na palec, stalowa

  Stalowa szczoteczka kuchenna z otworem na palec firmy Chef’n. Szczoteczka dopasowana jest do kształtu dłoni, posiada miękki i wygodny uchwyt. Włosie z wytrzymałego nylonu. Przystosowana do mycia w zmywarce.

  61 zł

  Produkt niedostępny
 • Długa szczotka do mycia naczyń

  Szczotka do mycia naczyń z długą rączką, która jednocześnie służy jako pojemnik z dozownikiem na płyn. Ta szczotka, to doskonała alternatywa dla gąbki. Usunie każde zabrudzenie, nawet przypaloną potrawę z dna garnka. Naciskając na zieloną część rączki wypuszczamy płyn do mycia naczyń na powierzchnię naczynia.

  71 zł

  Produkt niedostępny
 • Gąbka z dozownikiem do mycia szklanek i kieliszków

  Gąbka z dozownikiem na płyn do mycia naczyń firmy Chef'n dzięki swojej długiej rączce doskonale nadaje się do mycia wąskich kieliszków i butelek. Gąbka została zaprojektowana tak, by myć jednocześnie wszystkie ścianki naczynia. Rączka z dozownikiem umożliwia kontrolę nad ilością zużywanego płynu do mycia.

  77 zł

  Produkt niedostępny
 • Stojak do szczotek i gąbek do mycia naczyń

  Stojak na gąbki i szczotki do mycia naczyń firmy Chef'n. Niezastąpiony w okolicach zlewu. Pomieści szczotki i myjki do zmywania naczyń. Dzięki niemu zapanuje porządek i każdy czyszczący przyrząd znajdzie swoje miejsce.

  77 zł

  Produkt niedostępny
×