Alexander Rose Beach Lounge ekskluzywna pufa z oparciem ogrodowa z aluminium 8802FLGR

(kod: 20947) Alexander Rose
3 699 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 184,95zł

  • Wysyłka do 4 tygodni
  • kod: 20947

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 98
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 83
Kolor szary
Materiał aluminium
Stelaż aluminiowy
Oparcie Tak
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie

Opis produktu

Alexander Rose Beach Lounge ekskluzywna pufa z oparciem ogrodowa z aluminium 8802FLGR to mebel klasy premium, dedykowany najbardziej wymagającym Klientom, takim, którzy poszukują do swoich ogrodów czy tarasów mebli, które nie tylko wykonano przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów, ale które równocześnie prezentują się niezwykle atrakcyjnie do strony wizualnej, zachwycając swoją nowoczesną formą i niewymuszoną elegancją. Ekskluzywna pufa z oparciem ogrodowa z aluminium 8802FLGR to mebel, który wzbogaci swoją niebanalną formą i dużą funkcjonalnością każdą przestrzeń, w której się znajdzie.

Alexander Rose Beach Lounge ekskluzywna pufa z oparciem ogrodowa z aluminium 8802FLGR - inspiracja

Ekskluzywna pufa z oparciem ogrodowa z aluminium 8802FLGR pochodząca od brytyjskiego producenta, firmy Alexander Rose, oparta jest na aluminiowym stelażu. Aluminium jest nie tylko materiałem niezwykle lekkim, co ułatwia przenoszenie mebla w dowolnym momencie, przy niewielkim nakładzie siły, ale co ważniejsze - charakteryzuje się bezwzględną odpornością na korozję. Poduszki, które znalazły się zarówno na oparciu, jak i na siedzisku, są wodoodporne. Dzięki temu ta niezwykle wytworna pufa może z powodzeniem stać na zewnątrz, nie tracąc swojego pierwotnego uroku, kształtu oraz koloru.

Alexander Rose Beach Lounge ekskluzywna pufa z oparciem ogrodowa z aluminium 8802FLGR - aranżacja

Alexander Rose Beach Lounge ekskluzywna pufa z oparciem ogrodowa z aluminium 8802FLGR ma kolor szary, z czarnym wykończeniem oraz stelażem. Połączenie to jest uniwersalne i klasyczne i już w pierwszym skojarzeniu przywodzi na myśl elegancję. Dzięki takiej kompozycji kolorystycznej mebel ten odnajdzie się nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale również w komercyjnych.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Alexander Rose Beach Lounge ekskluzywna pufa z oparciem ogrodowa z aluminium 8802FLGR otrzymują Państwo:

  • jedną pufę z oparciem z jedną poduszką siedziskową oraz jedną poduszką siedziskową

Wymiary elementów zestawu:

Alexander Rose Beach Lounge ekskluzywna pufa z oparciem ogrodowa z aluminium 8802FLGR- wymiary

  • Szerokość: 70 cm
  • Głębokość: 98 cm
  • Wysokość: 83 cm

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 98
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 83
Kolor szary
Materiał aluminium
Stelaż aluminiowy
Oparcie Tak
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie

Dostawa i montaż mebli:

Alexanader Rose Beach Lounge ekskluzywna pufa z oparciem ogrodowa z aluminium 8802FLGR dostarczana jest w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jest gotowa do użytku i nie wymaga montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble ogrodowe objęte są 60 miesięczną gwarancją producenta,natomiast poduszki objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa ze stołem ławka ogrodowa z drewna ławka ogrodowa z daszkiem ławka ogrodowa zeliwna ławka ogrodowa z oparciem ławka ogrodowa z kamienia ławka ogrodowa zdjęcia ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z pcv ławka ogrodowa z tworzywa ławka ogrodowa z drewna egzotycznego ławka ogrodowa ze skrzynią eden keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×