Alexander Rose Beach Lounge industrialna narożna pufa z aluminium ogrodowa 8801SHLI

Alexander Rose Beach Lounge industrialna narożna pufa z aluminium ogrodowa 8801SHLI
kliknij i zobacz 9 zdjęć
(kod: 20936) Alexander Rose
flint shell
  • limonkowy
  • szary
  • pomarańczowy
  • taupe
  • turkusowy
Alexander Rose Beach Lounge industrialna narożna pufa z aluminium ogrodowa 8801SHLI  to mebel ogrodowy, który po zestawieniu z innymi pufami Alexander Rose stworzy unikalny, komfortowy i wygodny narożnik. Narożnik ten może być ele... pełny opis
5 089 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 254,45zł
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 20936

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 98
Szerokość [cm] 98
Wysokość [cm] 83
Kolor biały
Materiał aluminium
Stelaż aluminiowy
Oparcie Tak
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie

Opis produktu

Alexander Rose Beach Lounge industrialna narożna pufa z aluminium ogrodowa 8801SHLI to mebel ogrodowy, który po zestawieniu z innymi pufami Alexander Rose stworzy unikalny, komfortowy i wygodny narożnik. Narożnik ten może być elementem ogrodu prywatnego, ale również tego komercyjnego, przy hotelu czy restauracji. Pufa narożna Alexander Rose to produkt wykonany z najlepszych jakościowo materiałów i przy najwyższej precyzji i dbałości o każdy szczegół, dzięki czemu jest to mebel klasy premium, dedykowany najbardziej wymagającym Klientom i miłośnikom nowoczesnego designu.

Alexander Rose Beach Lounge industrialna narożna pufa z aluminium ogrodowa 8801SHLI - aranżacja

Industrialną narożną pufę ogrodową 8801SHLI oparto na aluminiowym stelażu pomalowanym na kolor biały, co bardzo dobrze łączy się z odcieniem poduszek na oparciu i siedzisku. Aluminium jest materiałem odpornym na działanie czynników atmosferycznych oraz promieniowania UV, dzięki czemu mebel ma szansę posłużyć właścicielowi w swoim pierwotnym stanie nawet przez kilka sezonów. Poduchy są wodoodporne, co stanowi ich ogromną zaletę.

Alexander Rose Beach Lounge industrialna narożna pufa z aluminium ogrodowa 8801SHLI - inspiracja

Alexander Rose Beach Lounge industrialna narożna pufa z aluminium ogrodowa 8801SHLI będzie pasowała do aranżacji stonowanych kolorystycznie, minimalistycznych czy tych nawiązujących do stylu skandynawskiego. Stanie się wówczas ważnym akcentem dekoracyjnym, który jednocześnie spełni szereg funkcji użytkowych i zapewni komfort i bezpieczeństwo podczas korzystania z niej.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Alexander Rose Beach Lounge industrialna narożna pufa z aluminium ogrodowa 8801SHLI otrzymują Państwo:

  • jedną pufę narożną z jedną poduszką siedziskową oraz dwiema poduszkami oparciowymi

Wymiary elementów zestawu:

Alexander Rose Beach Lounge industrialna narożna pufa z aluminium ogrodowa 8801SHLI - wymiary

  • Szerokość: 98 cm
  • Głębokość: 98 cm
  • Wysokość: 83 cm

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 98
Szerokość [cm] 98
Wysokość [cm] 83
Kolor biały
Materiał aluminium
Stelaż aluminiowy
Oparcie Tak
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie

Dostawa i montaż mebli:

Alexander Rose Beach Lounge industrialna narożna pufa z aluminium ogrodowa 8801SHLI dostarczana jest w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jest gotowa do użytku i nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Meble ogrodowe objęte są 60 miesięczną gwarancją producenta, natomiast poduszki objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa narożna