Alexander Rose Beach Lounge industrialna pufa z oparciem aluminiowa ogrodowa 8802SHLI

(kod: 20954) Alexander Rose
3 699 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 184,95zł

  • Wysyłka do 4 tygodni
  • kod: 20954

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 98
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 83
Kolor biały
Materiał aluminium
Stelaż aluminiowy
Oparcie Tak
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie

Opis produktu

Alexander Rose Beach Lounge industrialna pufa z oparciem aluminiowa ogrodowa 8802SHLI od znanej i cenionej na europejskim rynku firmy Alexander Rose to produkt klasy premium, przygotowany z najlepszych jakościowo materiałów oraz z niezwykłą starannością oraz dbałością o każdy szczegół. Mebel ten wykonano w oparciu o projekt nawiązujący do najnowszych trendów.
Alexander Rose Beach Lounge industrialna pufa z oparciem aluminiowa ogrodowa 8802SHLI - aranżacja

Alexander Rose Beach Lounge industrialna pufa z oparciem aluminiowa ogrodowa 8802SHLI posiada unikalny wygląd estetyczny, który z pewnością podbije serca miłośników nietypowych rozwiązań aranżacyjnych. Kolor ten w połączeniu z białym stelażem, będzie bardzo dobrze komponował się z przestrzeniami, gdzie dominują szarości lub inne stonowane barwy.

Wówczas pufa zapewni ciekawe przełamanie i stanie się ważnym elementem dekoracyjnym. Nie ma jednak żadnych przeszkód, aby zestawić ją z aranżacjami żywymi, intensywnymi czy artystycznymi. Wówczas stanie się ona ważnym i spójnym elementem całości.
Alexander Rose Beach Lounge industrialna pufa z oparciem aluminiowa ogrodowa 8802SHLI - inspiracja

Alexander Rose Beach Lounge industrialna pufa z oparciem aluminiowa ogrodowa 8802SHLI zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Można na niej wygodnie odpoczywać nawet przez wiele godzin, ciesząc się jednocześnie promieniami wiosennego słońca. Stworzy ona perfekcyjną strefę relaksu i ucieczki od codziennych obowiązków. Oparta jest ona na stelażu aluminiowym, który nie tylko jest bezwzględnie odporny na korozję, ale równocześnie jest lekki, dzięki czemu możliwe jest jego przestawienie. Poduszki siedziskowe i oparciowe są wodoodporne, co sprawia, że mebel ten z powodzeniem może stać na zewnątrz nawet przez wiele sezonów, zachowując swój pierwotny, przyciągający wzrok wygląd.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Alexander Rose Beach Lounge industrialna pufa z oparciem aluminiowa ogrodowa 8802SHLI otrzymują Państwo:

  • jedną pufę z jedną poduszką siedziskową oraz jedną poduszkę oparciową

Wymiary elementów zestawu:

Alexander Rose Beach Lounge industrialna pufa z oparciem aluminiowa ogrodowa 8802SHLI - wymiary

  • Szerokość: 70 cm
  • Głębokość: 98 cm
  • Wysokość: 83 cm

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 98
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 83
Kolor biały
Materiał aluminium
Stelaż aluminiowy
Oparcie Tak
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie

Dostawa i montaż mebli:

Alexander Rose Beach Lounge industrialna pufa z oparciem aluminiowa ogrodowa 8802SHLI dostarczana jest w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jest gotowa do użytku i nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Meble ogrodowe objęte są 60 miesięczną gwarancją producenta, natomiast poduszki objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z oparciem sprzedam skrzynie na balkon z oparciem skrzynia ogrodowa z wysokim oparciem ławka ogrodowa aluminiowa

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×