Alexander Rose Beach Lounge komfortowa pufa z oparciem ogrodowa 8802FLTU

(kod: 20952) Alexander Rose
3 699 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 184,95zł

  • Wysyłka do 4 tygodni
  • kod: 20952

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 98
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 83
Kolor szary
Materiał aluminium
Stelaż aluminiowy
Oparcie Tak
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie

Opis produktu

Alexander Rose Beach Lounge komfortowa pufa z oparciem ogrodowa 8802FLTU w kolorze turkusowym to produkt klasy premium, mający szansę spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Mebel ten wykonała znana i ceniona na europejskim rynku firma Alexander Rose, która słynie z tego, że wykonuje swoje produkty z najlepszych jakościowo materiałów i z niezwykłą precyzją oraz starannością.
 

Alexander Rose Beach Lounge komfortowa pufa z oparciem ogrodowa 8802FLTU - inspiracja

Alexander Rose Beach Lounge komfortowa pufa z oparciem ogrodowa 8802FLTU posiada poduszki na siedzisko i oparcie w intensywnym, turkusowym kolorze, który sprawnie łączy się z czarnym stelażem. Połączenie to jest odważne, ale jednocześnie nawiązuje do światowych trendów. Pufa z oparciem Alexander Rose szczególnie dobrze odnajdzie się w przestrzeniach ogrodowych i tarasowych, gdzie dominują stonowane kolory. Wówczas stanie się ona ciekawym akcentem kolorystycznym, które nade wszystko zapewnia ogromny komfort użytkownia. Na pufie bowiem bardzo wygodnie się siedzi i relaksuje po ciężkim i dynamicznym dniu pracy.Alexander Rose Beach Lounge komfortowa pufa z oparciem ogrodowa 8802FLTU - aranżacja

Alexander Rose Beach Lounge komfortowa pufa z oparciem ogrodowa 8802FLTU oparta jest na stelażu aluminiowym.Aluminium to materiał nie tylko trwały i odporny na działanie czynników atmosferycznych i promieniowania UV, ale równocześnie lekki. Dzięki temu w dowolnym momencie można przestawić pufę, dostosowując jej ustawienie do indywidualnych potrzeb. Co istotne, aluminium cechuje się również całkowitą odpornością na korozję. Poduszki siedziskowe oraz oparciowe są wodoodporne, dzięki czemu z powodzeniem mogą znajdować się na świeżym powietrzu i nie straszne im działanie wilgoci.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Alexander Rose Beach Lounge komfortowa pufa z oparciem ogrodowa 8802FLTU otrzymują Państwo:

  • jedną pufę z oparciem z jedną poduszką siedziskową oraz jedną poduszką oparciową

Wymiary elementów zestawu:

Alexander Rose Beach Lounge komfortowa pufa z oparciem ogrodowa 8802FLTU - wymiary

  • Szerokość: 70 cm
  • Głębokość: 98 cm
  • Wysokość: 83 cm

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 98
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 83
Kolor szary
Materiał aluminium
Stelaż aluminiowy
Oparcie Tak
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie

Dostawa i montaż mebli:

Alexander Rose Beach Lounge komfortowa pufa z oparciem ogrodowa 8802FLTU dostarczana jest w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jest gotowa do użytku i nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Meble ogrodowe objęte są 60 miesięczną gwarancją producenta, natomiast poduszki objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z oparciem sprzedam skrzynie na balkon z oparciem skrzynia ogrodowa z wysokim oparciem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×