Alexander Rose Beach Lounge luksusowa pufa ogrodowa 8800FLTA

(kod: 20883) Alexander Rose
2 649 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 132,45zł

  • Wysyłka do 4 tygodni
  • kod: 20883

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 49
Kolor czarny
Materiał metal
Stelaż aluminiowy
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko

Opis produktu

Alexander Rose Beach Lounge luksusowa pufa ogrodowa 8800FLTA to mebel klasy premium, przygotowany z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Jej wygląd estetyczny łączy w sobie nowoczesny projekt, w którym nie brakuje jednak klasycznych i ponadczasowych nut. Z racji jej oszczędnej formy i uniwersalnego koloru, będzie ona pasowała do większości aranżacji ogrodowych, tarasowych i balkonowych.

Alexander Rose Beach Lounge luksusowa pufa ogrodowa 8800FLTA - wymiary

Alexander Rose Beach Lounge luksusowa pufa ogrodowa 8800FLTA wykonana jest z aluminium, które nie tylko jest materiałem trwałym i odpornym na działanie czynników atmosferycznych, ale również nie rdzewiejącym i nie wymagającym konserwacji. Poduszka w kolorze taupe, znajdująca się na siedzisku. jest wodoodporna. Dzięki tym wspaniałym właściwościom technicznym, mebel z powodzeniem może stać na zewnątrz, nie tracąc swojego koloru i kształtu..

Alexander Rose Beach Lounge luksusowa pufa ogrodowa 8800FLTA - inspiracja

Mebel ten z powodzeniem można umieścić również we wnętrzu prywatnym i komercyjnym. Odnajdzie on swoje miejsce zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych aranżacjach salonów, jadalni czy przedpokojów, a także restauracji, hoteli czy SPA. Alexander Rose Beach Lounge luksusowa pufa ogrodowa 8800FLTA to mebel klasy premium, który wykonano z najlepszych jakościowo materiałów i z dużą dbałością o każdy szczegół

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Alexander Rose Beach Lounge luksusowa pufa ogrodowa 8800FLTA otrzymują Państwo:

  • jedną pufę z jedną poduszką siedziskową

Wymiary elementów zestawu:

Alexander Rose Beach Lounge luksusowa pufa ogrodowa 8800FLTA- wymiary

  • Szerokość: 80 cm
  • Głębokość: 80 cm
  • Wysokość: 49 cm

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 49
Kolor czarny
Materiał metal
Stelaż aluminiowy
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko

Dostawa i montaż mebli:

Alexander Rose Beach Lounge luksusowa pufa ogrodowa 8800FLTA dostarczana jest w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jest gotowa do użytku i nie wymaga montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble ogrodowe objęte są 60 miesięczną gwarancją producenta, natomiast poduszki objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×