Alexander Rose Beach Lounge pufa ogrodowa klasy premium 8800FLOR

(kod: 20881) Alexander Rose
2 649 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 132,45zł

  • Wysyłka do 4 tygodni
  • kod: 20881

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 49
Kolor czarny
Materiał metal
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko

Opis produktu

Alexander Rose Beach Lounge pufa ogrodowa klasy premium 8800FLOR to mebel pochodzący od brytyjskiej marki - Alexander Rose, która jest znana i ceniona na europejskim rynku jako producent najwyższej jakości mebli ogrodowych wykonanych z najlepszych materiałów i z ogromną starannością. Dzięki temu pufa ta ma szansę spełnić wymagania najbardziej wymagających Klientów. Poza ogromnym wrażeniem wizualnym, jaki robi mebel już w pierwszym kontakcie wzrokowym, jest on niezwykle użyteczny i praktyczny, a odpoczynek na nim komfortowy i bezpieczny.

Alexander Rose Beach Lounge pufa ogrodowa klasy premium 8800FLOR - aranżacja

Alexander Rose Beach Lounge pufa ogrodowa klasy premium 8800FLOR posiada unikalny wygląd estetyczny i została wykonana na podstawie projektu, który nawiązuje do najnowszych trendów. Mebel szczególnie przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie klasykę ubraną w nutę nowoczesności. Piękna, intensywnie pomarańczowa poduszka oparta jest tu na aluminiowym stelażu, w kontrastującym kolorze. Będzie ona wspaniałym uzupełnieniem aranżacji tarasowych, ogrodowych czy balkonowych.

Alexander Rose Beach Lounge pufa ogrodowa klasy premium 8800FLOR - inspiracja

Alexander Rose Beach Lounge pufa ogrodowa klasy premium 8800FLOR odnajdzie swoje miejsce również we wnętrzach mieszkalnych, zarówno tych prywatnych, jak i komercyjnych. Ustawiona w industrialnym salonie stanie się nie tylko miejscem, na którym można komfortowo odpocząć i przeczytać codzienną gazetę, ale również stanie się istotnym elementem dekoracyjnym.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Alexander Rose Beach Lounge pufa ogrodowa klasy premium 8800FLOR otrzymują Państwo:

  • jedną pufę z jedną poduszką siedziskową

Wymiary elementów zestawu:

Alexander Rose Beach Lounge pufa ogrodowa klasy premium 8800FLOR - wymiary

  • Szerokość: 80 cm
  • Głębokość: 80 cm
  • Wysokość: 49 cm

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 49
Kolor czarny
Materiał metal
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko

Dostawa i montaż mebli:

Alexander Rose Beach Lounge pufa ogrodowa klasy premium 8800FLOR dostarczana jest w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jest gotowa do użytku i nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Meble ogrodowe objęte są 60 miesięczną gwarancją producenta, natomiast poduszki objęte są 24 miesieczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×