Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa narożna ogrodowa aluminiowa 8801SHTU

(kod: 20940) Alexander Rose
5 089 zł

Produkt niedostępny

kod: 20940

Opis produktu

Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa narożna ogrodowa aluminiowa 8801SHTU pochodząca od brytyjskiego producenta - Alexander Rose to najwyższej jakości produkt, wykonany w oparciu o najnowszy projekt, nawiązujący do światowych trendów, ale nie zapominający o ponadczasowej i zawsze modnej klasyce. Pufa narożna ma unikalny, odważny i ciekawy kolor. Jest ona bowiem turkusowa, a przy okazji oparta na białym stelażu aluminiowym, który bardzo dobrze komponuje się z tym intensywnym i żywym kolorem.

Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa narożna ogrodowa aluminiowa 8801SHTU- inspiracja

Stylowa pufa narożna ogrodowa aluminiowa 8801SHTU po połączeniu z innymi pufami Alexander Rose stworzy narożnik ogrodowy czy tarasowy, który będzie idealnym uzupełnieniem aranżacji ogrodowej czy tarasowej, zapewniając miejsce do wypoczynku i biesiadowania w gronie najbliższych.

Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa narożna ogrodowa aluminiowa 8801SHTU posiada wodoodporne poduchy na siedziskach i oparciach, a także aluminiowy stelaż w kolorze białym. Aluminium jest materiałem odpornym na działanie czynników atmosferycznych i promieniowania UV, a także nie wymaga konserwacji, co pomaga zaoszczędzić pieniądze, które musielibyśmy wydać na specjalistyczne środki konserwujące.

Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa narożna ogrodowa aluminiowa 8801SHTU - aranżacja

Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa narożna ogrodowa aluminiowa 8801SHTU będzie pasować nie tylko do śmiałych aranżacji, gdzie dominują kolory i ciekawe elementy dekoracyjne, ale będzie stanowić ona również wspaniałe uzupełnienie kompozycji stonowanych, gdzie z pewnością zostanie zauważona i przyciągnie wzrok.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa narożna ogrodowa aluminiowa 8801SHTU otrzymują Państwo:

  • jedną pufę narożną z jedną poduszką siedziskową oraz dwiema poduszkami oparciowymi

Wymiary elementów zestawu:

Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa narożna ogrodowa aluminiowa 8801SHTU - wymiary

  • Szerokość: 98 cm
  • Głębokość: 98 cm
  • Wysokość: 83 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa narożna ogrodowa aluminiowa 8801SHTU dostarczana jest w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jest gotowa do użytku i nie wymaga montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble ogrodowe objęte są 60 miesięczną gwarancją producenta, natomiast poduszki objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa aluminiowa ławka ogrodowa narożna

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×