Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa ogrodowa z oparciem aluminiowa 8802SHTU

(kod: 20956) Alexander Rose
3 699 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 184,95zł

  • Wysyłka do 4 tygodni
  • kod: 20956

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 98
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 863
Kolor biały
Materiał aluminium
Stelaż aluminiowy
Oparcie Tak
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie

Opis produktu

Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa ogrodowa z oparciem aluminiowa 8802SHTU oparta na białym, aluminiowym stelażu i w kolorze turkusowym, to mebel, który z pewnością przyciągnie wiele spojrzeń i wzbudzi zachwyt. Połączenie turkusu z bielą bardzo dobrze prezentuje się od strony wizualnej, jest estetyczne i ładne. Pufa z oparciem poza swoją dużą funkcjonalnością i komfortem użytkowania, jaki zapewnia, ma szansę stać się ważnym elementem
 

Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa ogrodowa z oparciem aluminiowa 8802SHTU - inspiracja

Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa ogrodowa z oparciem aluminiowa 8802SHTU to produkt klasy premium, pochodzący od brytyjskiego producenta, firmy Alexander Rose. Marka ta zdobyła dużą renomę na europejskim rynku jako producent najwyższej jakości mebli ogrodowych, wykonywanych z najlepszych jakościowo materiałów oraz przy niezwykłej staranności.

Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa ogrodowa z oparciem aluminiowa 8802SHTU - aranżacja

Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa ogrodowa z oparciem aluminiowa 8802SHTU oparta jest na aluminiowym stelażu, który pomalowany został na kolor biały. Dzięki temu wspaniale komponuje się on z turkusową kolorystyką wodoodpornych poduszek na siedzisko i oparcie. Aluminium to materiał, który cechuje się bezwzględną odpornością na korozję, a dodatkowo nie straszne mu działanie czynników atmosferycznych, nasłonecznienia czy promieniowania UV, dzięki czemu pufa ma szansę zachować swój pierwotny wygląd, urok i kształt nawet przez kilka sezonów.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa ogrodowa z oparciem aluminiowa 8802SHTU otrzymują Państwo:

  • jedną pufę z jedną poduszką siedziskową oraz jedną poduszką oparciową

Wymiary elementów zestawu:

Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa ogrodowa z oparciem aluminiowa 8802SHTU - wymiary

  • Szerokość: 70 cm
  • Głębokość: 98 cm
  • Wysokość: 83 cm

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 98
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 863
Kolor biały
Materiał aluminium
Stelaż aluminiowy
Oparcie Tak
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie

Dostawa i montaż mebli:

Alexander Rose Beach Lounge stylowa pufa ogrodowa z oparciem aluminiowa 8802SHTU dostarczana jest w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jest gotowa do użytku i nie wymaga montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble ogrodowe objęte są 60 miesięczną gwarancją producenta,natomiast poduszki objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa ze stołem ławka ogrodowa z drewna ławka ogrodowa z daszkiem ławka ogrodowa zeliwna ławka ogrodowa z oparciem ławka ogrodowa z kamienia ławka ogrodowa zdjęcia ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z pcv ławka ogrodowa z tworzywa ławka ogrodowa z drewna egzotycznego ławka ogrodowa ze skrzynią eden keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×