Alexander Rose Beach Lounge wygodna aluminiowa narożna pufa ogrodowa 8801SHGR

(kod: 20935) Alexander Rose
5 089 zł

Produkt niedostępny

kod: 20935

Opis produktu

Alexander Rose Beach Lounge wygodna aluminiowa narożna pufa ogrodowa 8801SHGR pochodząca od znanej na europejskim rynku firmy Alexander Rose, to produkt klasy premium, który zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Pufę wykonano z najwyższej jakości materiałów i przy ogromnej precyzji, a także w oparciu o projekt, który nawiązuje do najnowszych trendów, nie zapominając jednak o ponadczasowej klasyce.

Alexander Rose Beach Lounge wygodna aluminiowa narożna pufa ogrodowa 8801SHGR - aranżacja

Alexander Rose Beach Lounge wygodna aluminiowa narożna pufa ogrodowa 8801SHGR posiada stelaż z aluminium w kolorze białym, który nie tylko prezentuje się atrakcyjnie od strony wizualnej, ale przede wszystkim jest odporny na działanie promieniowania UV czy działanie czynników atmosferycznych. Szare poduchy znajdujące się na siedzisku i na oparciach bardzo dobrze komponują się z bielą elementów wykończenia i podstawy. Co istotne, są one wodoodporne, dzięki czemu mebel z powodzeniem może stać na zewnątrz, czy w to w przestrzeni komercyjnej czy też prywatnej.

Alexander Rose Beach Lounge wygodna aluminiowa narożna pufa ogrodowa 8801SHGR

Z racji swojej oszczędnej formy i kolorystyki, wygodna aluminiowa narożna pufa ogrodowa pasowała będzie do różnorodnych kompozycji ogrodów czy tarasów. Po zestawieniu pufy narożnej z innymi dostępnymi pufami Alexander Rose, możemy uzyskać duży, komfortowy i wygodny narożnik, który jednocześnie zachwyci swoim wyglądem. Można go zestawić zarówno z kompozycjami stonowanymi kolorystycznie, czy też z tymi, gdzie dominują żywe kolory.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Alexander Rose Beach Lounge wygodna aluminiowa narożna pufa ogrodowa 8801SHGR otrzymują Państwo:

  • jedną pufę narożną z jedną poduszką siedziskową oraz dwiema poduszkami oparciowymi

Wymiary elementów zestawu:

Alexander Rose Beach Lounge wygodna aluminiowa narożna pufa ogrodowa 8801SHGR - wymiary

  • Szerokość: 98 cm
  • Głębokość: 98 cm
  • Wysokość: 83 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Alexander Rose Beach Lounge wygodna aluminiowa narożna pufa ogrodowa 8801SHGR dostarczana jest w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jest gotowa do użytku i nie wymaga montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble ogrodowe objęte są 60 miesięczną gwarancją producenta, natomiast poduszki objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa aluminiowa ławka ogrodowa narożna

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×