Alexander Rose Beach Lounge wysokiej klasy wypoczynek aluminiowa pufa 8800FLLI

(kod: 20880) Alexander Rose
2 649 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 132,45zł

  • Wysyłka do 4 tygodni
  • kod: 20880

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 49
Materiał metal
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko
Stelaż aluminiowy

Opis produktu

Alexander Rose Beach Lounge wysokiej klasy wypoczynek aluminiowa pufa 8800FLLI to mebel, który odnajdzie się w industrialnych, minimalistycznych, artystycznych aranżacjach ogrodowych i tarasowych. Jest to mebel klasy premium, przeznaczony dla najbardziej wymagających Klientów. Jego wygląd estetyczny zachwyca - piękna limonkowa, wodoodporna pufa wspaniale łączy się z ciemniejszym, aluminiowym stelażem. Konstrukcja ta jest odporna na działanie czynników atmosferycznych i promieniowania UV, dzięki czemu pufa nie traci koloru i nie płowieje, dzięki czemu posłuży przez wiele sezonów, zachowując swój pierwotny wygląd i kształt.

Alexander Rose Beach Lounge wysokiej klasy wypoczynek aluminiowa pufa 8800FLLI - inspriacja

Producentem tego wysokiej klasy wypoczynku - aluminiowej pufy jest brytyjska marka Alexander Rose, która w swojej ofercie posiada szeroki wybór mebli ogrodowych, wykonywanych z najlepszych jakościowo materiałów, na bazie nowoczesnych projektów nawiązujących do najnowszych trendów oraz z ogromną starannością i dbałością o każdy szczegół.

Alexander Rose Beach Lounge wysokiej klasy wypoczynek aluminiowa pufa 8800FLLI - aranżacja

Alexander Rose Beach Lounge wysokiej klasy wypoczynek aluminiowa pufa 8800FLLI z powodzeniem można wykorzystać również we wnętrzach prywatnych i komercyjnych. Będzie ona stanowiła idealne uzupełnienie salonu urządzonego w stylu loftowym czy futurystycznym. Kolorystyka mebla jest na tyle unikalna, oryginalna i ciekawa, że z pewnością przyciągnie wzrok odwiedzających nas gości.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Alexander Rose Beach Lounge wysokiej klasy wypoczynek aluminiowa pufa 8800FLLI otrzymują Państwo:

  • jedną pufę z jedną poduszką siedziskową

Wymiary elementów zestawu:

Alexander Rose Beach Lounge wysokiej klasy wypoczynek aluminiowa pufa 8800FLLI - wymiary

  • Szerokość: 80 cm
  • Głębokość: 80 cm
  • Wysokość: 49 cm

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 49
Materiał metal
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko
Stelaż aluminiowy

Dostawa i montaż mebli:

Alexander Rose Beach Lounge wysokiej klasy wypoczynek aluminiowa pufa 8800FLLI dostarczana jest w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jest gotowa do użytku i nie wymaga montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble ogrodowe objęte są 60 miesięczną gwarancją producenta, natomiast poduszki objęte są 24 miesieczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×