Alexander Rose Beach Lounge komfortowa narożna pufa ogrodowa 8801FLTU

(kod: 20934) Alexander Rose
5 089 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 254,45zł

  • Wysyłka do 4 tygodni
  • kod: 20934

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Kolor szary
Materiał aluminium
Stelaż aluminiowy
Oparcie Tak
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie
Długość [cm] 98
Szerokość [cm] 98
Wysokość [cm] 83

Opis produktu

Alexander Rose Beach Lounge komfortowa narożna pufa ogrodowa 8801FLTU w kolorze turkusowym to mebel klasy premium, który wykonano w oparciu o projekt nawiązujący do najnowszych trendów i przy wykorzystaniu najlepszych jakościowo materiałów. Producentem tego niezwykle ekskluzywnego mebla jest brytyjska marka - Alexander Rose, która cieszy się dużym uznaniem na europejskim rynku. Wszystkie produkty firmy wykonane są z największą precyzją i przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów.

Alexander Rose Beach Lounge komfortowa narożna pufa ogrodowa 8801FLTU - aranżacja

Alexander Rose Beach Lounge komfortowa narożna pufa ogrodowa 8801FLTU posiada unikalny wygląd estetyczny, który w sprawny sposób łączy w sobie klasykę i nowoczesność. Stelaż jest uniwersalny, ponadczasowy i oszczędny, a turkusowa poducha wspaniale z nim kontrastuję, ożywiając mebel i sprawiając, że z pewnością przyciągnie on wiele spojrzeń. Pufę można umieścić w nowoczesnych aranżacjach ogrodowych. W tych stonowanych - stanie się nie tylko elementem funkcjonalnym i spełniającym szereg funkcji użytkowych - ale również kontrastującym i podnoszącym walory estetyczne całej kompozycji. W tych kolorowych i artystycznych, będzie natomiast integralnym elementem całości.

Alexander Rose Beach Lounge komfortowa narożna pufa ogrodowa 8801FLTU - inspiracja

Alexander Rose Beach Lounge komfortowa narożna pufa ogrodowa 8801FLTU wykonana jest z materiałów, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych i promieniowania UV, dzięki czemu zachowa swój pierwotny kształt, wygląd i kolor przez wiele sezonów. Można ją wykorzystać również we wnętrzu mieszkalnym, gdzie stanie się elementem wyposażenia salonu, jadalni czy też przedpokoju. Będzie ona pasowała nie tylko do wnętrz nowoczesnych, ale również do tych bardziej tradycyjnych.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Alexander Rose Beach Lounge komfortowa narożna pufa ogrodowa 8801FLTU otrzymują Państwo:

  • jedną pufę narożną z jedną poduszką siedziskową oraz dwiema poduszkami oparciowymi

Wymiary elementów zestawu:

Alexander Rose Beach Lounge komfortowa narożna pufa ogrodowa 8801FLTU - wymiary

  • Szerokość: 98 cm
  • Głębokość: 98 cm
  • Wysokość: 83 cm

 

Kluczowe parametry:

Kolor szary
Materiał aluminium
Stelaż aluminiowy
Oparcie Tak
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie
Długość [cm] 98
Szerokość [cm] 98
Wysokość [cm] 83

Dostawa i montaż mebli:

Alexander Rose Beach Lounge komfortowa narożna pufa ogrodowa 8801FLTU dostarczana jest w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jest gotowa do użytku i nie wymaga montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble ogrodowe objęte są 60 miesięczną gwarancją producenta, natomiast poduszki są objęte 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa narożna

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×