Alexander Rose Cologne duży stół ceramiczny 916CDG

(kod: 21077) Alexander Rose
18 739 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 936,95zł

  • Wysyłka do 4 tygodni
  • kod: 21077

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 200
Szerokość [cm] 96
Wysokość [cm] 74
Długość po rozłożeniu [cm] 264-298
Materiał ceramika lub (i) ceramika
Ilość nóg 4
Rozkładanie rozkładany
Stelaż stalowy
Kształt blatu prostokątny
Struktura płaska

Opis produktu

Prostokątny, duży stół ceramiczny Cologne 916CDG pochodzący od brytyjskiego producenta Alexander Rose to produkt klasy premium, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wykonano go bowiem przy niezwykłej dbałości o każdy szczegół, z najlepszych jakościowo materiałów i bazując na projekcie, który nie tylko nawiązał do światowych trendów, ale również znalazł miejsce dla ponadczasowej klasyki.

Stół Cologne 916CDG prezentuje się niezwykle atrakcyjnie od strony wizualnej. Posiada on oszczędną, acz interesującą formę i klasyczną kolorystykę, dzięki czemu można go zestawić zarówno z aranżacjami nowoczesnymi, jak i tymi bardziej tradycyjnymi. Jest to mebel unikalny i oryginalny, który przy okazji spełni szereg funkcji użytkowych, dając użytkownikom przestrzeń niezbędną do biesiadowania na świeżym powietrzu czy jedzenia ciepłych posiłków w letnie dni.

Alexander Rose Cologne duży stół 916CDG posiada ceramiczny blat, który cechuje się naprawdę znakomitymi właściwościami. Materiał, z którego został wykonany, odporny jest na zarysowania, działanie temperatur, uderzenia, a także utrzymuje duże obciążenie bez jednoczesnych deformacji. Jego stelaż wykonano z nierdzewnej stali klasy 304 z warstwą z tlenku chromu, która zapobiega pojawieniu się korozji. Stół Alexander Rose Cologne 816CDG z powodzeniem można wykorzystać zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i komercyjnych. Stanie się on samoistną ozdobą ogrodu czy przestronnego tarasu i zapewni miejsce do rodzinnych spotkań przy obiedzie czy kolacji.

Wymiary elementów zestawu:

 

  • długość: 200 - 264 -298 cm 
  • szerokość: 96cm
  • wysokość: 74cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 200
Szerokość [cm] 96
Wysokość [cm] 74
Długość po rozłożeniu [cm] 264-298
Materiał ceramika lub (i) ceramika
Ilość nóg 4
Rozkładanie rozkładany
Stelaż stalowy
Kształt blatu prostokątny
Struktura płaska

Dostawa i montaż mebli:

Stół dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce.

Gwarancja:

Alexander Rose Cologne duży stół ceramiczny 916CDG objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x