Alexander Rose Cologne krzesło do ogrodu 900SG

(kod: 21066) Alexander Rose
Krzesło do ogrodu Alexander Rose 900SG to produkt klasy premium, dedykowany najbardziej wymagającym Klientom. Mebel ten wspaniale odnajdzie się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i komercyjnych. Jego unikalny wygląd zachwyca, a ... pełny opis
1 879 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 93,95zł
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 21066

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 57
Szerokość [cm] 57
Wysokość [cm] 88
Materiał stal
Stelaż stalowy
Oparcie Tak
Podłokietniki Tak
Poduszki w zestawie brak
Kolor chrom
Struktura płaska

Opis produktu

Krzesło do ogrodu Alexander Rose 900SG to produkt klasy premium, dedykowany najbardziej wymagającym Klientom. Mebel ten wspaniale odnajdzie się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i komercyjnych. Jego unikalny wygląd zachwyca, a przy tym krzesło to zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Alexander Rose Cologne krzesło do ogrodu 900SG - aranżacja

Krzesło ogrodowe 900SG pochodzące z oferty marki Alexander Rose wykonano z najlepszych jakościowo materiałów i przy dużej dbałości o każdy szczegół. Jego wygląd oparto na projekcie, który nawiązywał do najnowszych, światowych trendów. Ten wysokiej klasy mebel posiada unikalny wygląd wizualny, który z pewnością przypadnie do gustu osobom, które lubią, kiedy nowoczesność miesza się z klasyką. Posiada on neutralne i stonowane barwy (różne odcienie szarości), które znakomicie ze sobą współgrają. Będzie on pasował nie tylko do stylu minimalistycznego, skandynawskiego czy eko, ale również do tych, które są bardziej tradycyjne.

Krzesło ogrodowe Alexander Ose 900SG zostało zaprojektowane w sposób precyzyjny. Jego stelaż tworzą kwadratowe i okrągłe rury, które wykonane są ze stali nierdzewnej klasy 304 i które posiadają warstwę ochronną z tlenku chromu, dodatkowo zapobiegającą korozji. Dzięki temu krzesło to z powodzeniem można wykorzystać na zewnątrz, w przestrzeni ogrodowej, balkonowej czy tarasowej. Co istotne, krzesła Alexander Rose 900SG można szplatować.

Wymiary elementów zestawu:

Alexander Rose Cologne krzesło ogrodowe 900ROB - wymiary

  • Wysokość oparcia: 88 cm
  • Szerokość: 58 cm
  • Głębokość: 57 cm
  • Waga: 6,5 kg

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 57
Szerokość [cm] 57
Wysokość [cm] 88
Materiał stal
Stelaż stalowy
Oparcie Tak
Podłokietniki Tak
Poduszki w zestawie brak
Kolor chrom
Struktura płaska

Dostawa i montaż mebli:

Krzesła dostarczane są w całości za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. 

Alexander Rose Cologne krzesło do ogrodu 900SG dostarczane są w całości, nie ma konieczności ich montażu. 

Gwarancja:

Alexander Rose Cologne krzesło ogrodowe 900ROB objęte jest 36 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.