Alexander Rose Cologne krzesło metalowe ogrodowe 902SG

(kod: 21068) Alexander Rose
1 679 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 83,95zł

  • Wysyłka do 4 tygodni
  • kod: 21068

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 86
Kolor grafitowy
Materiał stal
Oparcie Tak
Podłokietniki Tak
Poduszki w zestawie brak
Szerokość [cm] 62
Struktura płaska
Stelaż stalowy

Opis produktu

Płócienne krzesło ogrodowe Cologne 902SG to produkt, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom unikalnych rozwiązań estetycznych w swoich przestrzeniach, czy to prywatnych czy komercyjnych. Mebel ten znakomicie prezentuje się od strony wizualnej, a przy okazji jest niezwykle komfortowy i zapewnia wygodny odpoczynek nawet przez kilka godzin.

Alexander Rose Cologne <a href=krzesło metalowe ogrodowe 902SG - aranżacja" src="/application/modules/website/resources/images/blank.gif" data-src="/userFiles/image/alexander-rose/902SG.jpg" style="width: 600px; height: 793px;" />

Producentem tego interesującego mebla jest brytyjska marka, Alexander Rose, która cieszy się dużym uznaniem na europejskim rynku. Firma ta oferuje swoim Klientom produkty klasy premium, które wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów oraz przy dużej dbałości o każdy szczegół. Każde z mebli ogrodowych projektuje się bazując na wiedzy dotyczącej światowych trendów oraz oczekiwaniach najbardziej wymagających użytkowników.

Krzesło ogrodowe Alexander Rose Cologne 902SG łączy w sobie klasykę i nowoczesność. Jego unikalna forma i uniwersalna kolorystyka sprawiają, że nie tylko wpisze się idealnie w niemal każdą aranżację, stając się jej spójnym elementem, ale również przyciągnie wzrok i stanie się ważnym elementem dekoracyjnym całej przestrzeni prywatnej lub też komercyjnej, w której zostanie umieszczone.

Krzesło ogrodowe Alexander Rose Cologne 902SG posiada kwadratowe i okrągłe ramy rur, które wykonane zostały ze stali nierdzewnej klasy 304 i zawierają warstwę ochronną z tlenku chromu. Dzięki temu krzesło to odporne jest na działanie korozji i ma szansę posłużyć właścicielowi nawet przez kilka lat.

Wymiary elementów zestawu:

Alexander Rose Cologne krzesło metalowe ogrodowe 902SG - wymiary

  • Wysokość oparcia: 86 cm
  • Szerokość: 62 cm
  • Głębokość: 57 cm
  • Waga: 6 kg

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 86
Kolor grafitowy
Materiał stal
Oparcie Tak
Podłokietniki Tak
Poduszki w zestawie brak
Szerokość [cm] 62
Struktura płaska
Stelaż stalowy

Dostawa i montaż mebli:

Krzesła dostarczane są w całości za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. 

Alexander Rose Cologne krzesło metalowe ogrodowe 902SG dostarczane są w całości, nie ma konieczności ich montażu. 

Gwarancja:

Alexander Rose Cologne krzesło metalowe ogrodowe 902SG objęte jest 36 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

tunele ogrodowe metalowe

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×