Alexander Rose Cornis ławka ogrodowa Turnberry 322B

(kod: 21273) Alexander Rose
2 299 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 114,95zł

  • Wysyłka do 4 tygodni
  • kod: 21273

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 157
Głębokość [cm] 62
Wysokość [cm] 97
Stelaż drewniany
Podłokietniki Tak
Oparcie Tak
Waga [kg] 31

Opis produktu

Alexander Rose Cornis ławka ogrodowa Turnberry 322B to produkt klasy premium, skierowany do najbardziej wymagających Klientów, którzy poza znakomitym wyglądem estetycznym mebli, które wybierają do swoich przestrzeni, oczekują również doskonałej jakości oraz precyzji wykonania. Producentem tego unikalnego mebla jest brytyjska marka Alexander Rose, która stworzyła go w oparciu o projekt, który nawiązuje do światowych trendów.

Alexander Rose Cornis ławka ogrodowa Turnberry 322B - inspiracja

Alexander Rose Cornis ławka ogrodowa Turnberry 322B wykonana jest z drewna, które zostało odpowiednio zaimpregnowane przed działaniem wody czy nasłonecznienia. Dzięki temu mebel ten może stać na zewnątrz, nie tracąc swojego pierwotnego designu. Naturalne drewno prezentuje się znakomicie od strony wizualnej, a szczególnego uroku dodaje mu połysk, który nadał mu producent, prestiżowa firma Alexander Rose.

Alexander Rose Cornis ławka ogrodowa Turnberry 322B

Alexander Rose Cornis ławka ogrodowa Turnberry 322B wspaniale odnajdzie się w przestronnych, zielonych ogrodach, gdzie nie tylko zapewni miejsce do odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu, ale również stanie się ważnym elementem dekoracyjnym. Można ją umieścić nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale również komercyjnych. Szczególnie dobrze będzie komponowała się z innymi meblami z tej serii oraz w zestawieniu ze stylem skandynawskim lub rustykalnym.

Wymiary elementów zestawu:

Alexander Rose Cornis ławka ogrodowa Turnberry 322B - wymiary

  • Wysokość:  97 cm
  • Szerokość: 157 cm
  • Głębokość: 62 cm
  • Waga: 31 kg

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 157
Głębokość [cm] 62
Wysokość [cm] 97
Stelaż drewniany
Podłokietniki Tak
Oparcie Tak
Waga [kg] 31

Dostawa i montaż mebli:

Alexander Rose Cornis ławka ogrodowa Turnberry 322B dostarczana w ubezpieczonej przesyłce za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Gwarancja:

Alexander Rose Cornis ławka ogrodowa Turnberry 322B objęta jest 36 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół i ławka ogrodowa ławka ogrodowa ze stołem ławka ogrodowa nowoczesna ławka ogrodowa rozkładana ławka ogrodowa rattanowa ławka ogrodowa z drewna ławka ogrodowa keter eden ławka ogrodowa keter ławka ogrodowa bez oparcia okrągła ławka ogrodowa ławka ogrodowa sklep ławka ogrodowa sklep internetowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×