Alexander Rose Portofino krzesło ogrodowe z wysokim oparciem 7982-CHST

(kod: 21143) Alexander Rose
869 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 43,45zł

  • Wysyłka do 4 tygodni
  • kod: 21143

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 71
Szerokość [cm] 53
Wysokość [cm] 95
Kolor szary
Materiał stal
Stelaż stalowy
Oparcie Tak
Podłokietniki Tak

Opis produktu

Alexander Rose Portofino krzesło ogrodowe z wysokim oparciem 7982-CHST i atrakcyjną poduszką, to mebel klasy premium, który ma szansę spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Mebel ten wykonał brytyjski producent, firma Alexander Rose, która cieszy się dużym uznaniem na europejskim rynku.

Alexander Rose Portofino krzesło ogrodowe z wysokim oparciem 7982-CHST

Alexander Rose Portofino krzesło ogrodowe z wysokim oparciem 7982-CHST powstało z najlepszych jakościowo materiałów, na podstawie projektu, który nawiązuje do światowych trendów. Poduszka, która znalazła się na siedzisku i oparciu ma ciekawy wzór. Stonowane, acz kontrastowe pasy sprawiają niezwykłe wrażenie wizualne, które na długo zapada w pamięć. Bardzo dobrze komponują się one z czarnym wybarwieniem stelaża krzesła. Dzięki takiemu designowi krzesło Portofino szczególnie dobrze będzie komponować się z przestrzeniami ogrodowymi i tarasowymi (zarówno tymi prywatnymi, jak i komercyjnymi), w których króluje minimalizm lub styl futurystyczny. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań, aby na zasadzie kontrastu połączyć je również ze stylami bardziej tradycyjnymi.

Alexander Rose Portofino krzesło ogrodowe z wysokim oparciem 7982-CHST

Alexander Rose Portofino krzesło ogrodowe z wysokim oparciem 7982-CHST wykonano ze stali, dzięki czemu charakteryzuje się ono odpornością na działanie czynników atmosferycznych i promieniowania UV, a także nie straszna mu korozja. Poduszki są wodoodporne. Dzięki tym cechom mebel ten ma szansę posłużyć właścicielowi nawet przez kilka sezonów, zachowując swój pierwotny, nieskazitelny wygląd.

Wymiary elementów zestawu:

Alexander Rose Portofino krzesło ogrodowe z wysokim oparciem 7982-CHST- wymiary

  • Wysokość oparcia: 95 cm
  • Szerokość: 53 cm
  • Głębokość: 71 cm

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 71
Szerokość [cm] 53
Wysokość [cm] 95
Kolor szary
Materiał stal
Stelaż stalowy
Oparcie Tak
Podłokietniki Tak

Dostawa i montaż mebli:

Alexander Rose Portofino krzesło ogrodowe z wysokim oparciem 7982-CHST dostarczane  w całości za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce, nie ma konieczności montażu.

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Alexander Rose Portofino krzesło ogrodowe z wysokim oparciem 7982-CHST objęte jest 36 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia ogrodowa z wysokim oparciem meble ogrodowe zestaw corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu meble ogrodowe zestaw corfu set ławki ogrodowe ze skrzynią ławki stoły ogrodowe z drewna ławki ogrodowe z tworzywa sztucznego ławki ogrodowe zdjęcia ławki ogrodowe ze stali nierdzewnej pergole ogrodowe z ławką ławki ogrodowe z pcv ławki ogrodowe z okrąglaków

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×