Altana z technorattanu

(kod: 13645) Bello Giardino
4 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 13645

Opis produktu

Altana z technorattanu wykonana z technorattanu na stelażu aluminiowym stanowi nowoczesne i ekskluzywne rozwiązanie na taras lub do ogródka, która może osłonić nie tylko przed słońcem, deszczem lub komarami, ale również skutecznie ograniczyć widok przechodniom czy sąsiadowi - aby spokojnie spędzić czas.

Zadaszenie pawilonu technorattanowego zostało wykonane z wodoodpornego materiału. Zasłony są przesuwane po listawch. Zasłony posiadają możliwość eleganckiego upięcia w każym narożniku altany.

Duże wymiary pozwalają spokojnie ustawić wewnątrz altany nawet największe zestawy. 

Nogi altany są przystosowane do ich ustawienia na powierzchniach płaskich tj. płytki, kamień i itp. bez dodatkowego przymocowywania, zaś waga altany 70 kg gwarantuje jej odpowiednią stabilność. Dodatkowo altana technorattanowa posiada możliwość przymocowania do ziemi/trawy w przypadku ustawienia na otwartej przestrzeni za pomocą szpilek/śledzi system mocowania podobny do namiotu.

Prezentowany pawilon  z technorattanu ze względu na dużą wagę całej konstrukcji cechuje się stabilnością - oczywiśćie w przypadku nie korzystania z niej producent zaleca zwijanie zasłonek i przyczepienie do nóg za pomocą ozdobnych upięć - aby nie były "szarpane" przez wiatr - zaś w takim przypadku nie ma ryzyka, aby z całej ALTANY "zrobił się latawiec" i ją zabrał wiatr.

 

Plecionka ma kolor ciemno brązowy dlatego idealnie pasuje do zestawów:

Zestaw Calmo (sofa, dwa fotele i stolik kawowy)

Zestaw Discreto (zestaw modułowy, z fotelem i stolikiem kawowym)

Zestaw Felicita (pięcioelementowy zestaw modułowy ze stolikiem)

Zestaw Agiato (sześcioelementowy zestaw modułowy)

Zestaw Lusso (sześcioelementowy zestaw modułowy z dwoma stolikami)

Zestaw Metropoli (pięcioelementowy zestaw modułowy z fotelem i stolikiem kawowym)

Zestaw Magnifico (siedmioelementowy zestaw modułowy z fotelem i dwoma stolikami_

Zestaw Adorazione (stól kwadratowy + cztery krzesła) 

Zestaw Gustoso (stół prostokątny + sześć krzeseł fotelowych)

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 250 cm
  • szerokość: 300 cm
  • głębokość: 300 cm
  • grubość nogi w przekroju: 35 x 35 cm
  • waga: ok. 70 kg
  • plecionka technorattanowa: 7-8 mm x 1,2 mm

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×