Zestaw mebli aluminiowych ALU 150-010 Melanż Szarości

Zestaw mebli aluminiowych Melanż Szarości
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 13616) Focus Garden
 • sześć krzeseł z regulowanym oparciem i podłokietnikami
 • lekkie, trwałe aluminiowe stelaże
 • szklany blat stołu z otworem na parasol
Zestaw mebli aluminiowych ALU 150-010 Melanż Szarości jest przeznacozny dla sześciu osób. Krzesła i stół posiadają stelaże wykonane z malowanego proszkowo aluminium. Komplet jest bardzo praktyczny przede wszystkim na świeże powietrze. S... pełny opis
1 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 13616

Opis produktu

Zestaw mebli aluminiowych ALU 150-010 Melanż Szarości jest przeznacozny dla sześciu osób. Krzesła i stół posiadają stelaże wykonane z malowanego proszkowo aluminium. Komplet jest bardzo praktyczny przede wszystkim na świeże powietrze. Szklany blat stołu posiada odpowiedni otwór na parasol. Szkło hartowane jest bardzo wygodne w użytkowaniu - głównie w prostym utrzymaniu czystości. 

Krzesła posiadają tkaninę Textiline na siedzisku i na oparciu w kolorze Melanżu Szarości - co powoduje, że ewentualne zakurzenie czy małe plamki są niewidoczne, zaś kolor krzeseł jest bardzo praktyczny. Stelaże krzeseł są w kolorze czarnym. Szkło blatu jest dymione. 

Aluminium i tkanina Textiline jest materiałem nie ulegającym niszczącemu działaniu wody, a następczo: korozji, jak również promieni UV, z tych powodów może zostać nawet w niezadaszonym miejscu podczas deszczu..

Krzesła posiadają podłokietniki i siedmiostopniową regulację nachylenia oparcia.

Otwór na parasol oprócz standardowej zaślepki, posiada również plastikowe zwężki pozwalające lepiej ustabilizować parasole o różnej średnicy kija.

W naszej ofercie posiadamy także wiele propozycji parasoli, które idealnie komponować się będą z tym zestawem. Zaś stabilizacja w stole - pozwala zastosować niższą wagę obciążenia samego parasola.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

Stół:

 • długość: 150 cm
 • szerokość: 90 cm
 • wysokość: 72 cm
 • szklany blat - szkło hartowane

Krzesło:

 • szerokość: 56 cm
 • głębokość 65,5 cm
 • wysokość: 107 cm
 • 7 pozycji regulacji oparcia

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL w dobrze zapakowanych kartonach. Krzesła są złożone jak na widocznych zdjęciach, zaś stół wymaga podstawowego montażu - czyli wmontowania nóg w blat stołu i wzmocnienia stabilizującego pod blatem.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.