Zestaw mebli aluminiowych ALU 150-010 Melanż Szarości

(kod: 13616) Focus Garden
1 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 13616

Opis produktu

Zestaw mebli aluminiowych ALU 150-010 Melanż Szarości jest przeznacozny dla sześciu osób. Krzesła i stół posiadają stelaże wykonane z malowanego proszkowo aluminium. Komplet jest bardzo praktyczny przede wszystkim na świeże powietrze. Szklany blat stołu posiada odpowiedni otwór na parasol. Szkło hartowane jest bardzo wygodne w użytkowaniu - głównie w prostym utrzymaniu czystości. 

Krzesła posiadają tkaninę Textiline na siedzisku i na oparciu w kolorze Melanżu Szarości - co powoduje, że ewentualne zakurzenie czy małe plamki są niewidoczne, zaś kolor krzeseł jest bardzo praktyczny. Stelaże krzeseł są w kolorze czarnym. Szkło blatu jest dymione. 

Aluminium i tkanina Textiline jest materiałem nie ulegającym niszczącemu działaniu wody, a następczo: korozji, jak również promieni UV, z tych powodów może zostać nawet w niezadaszonym miejscu podczas deszczu..

Krzesła posiadają podłokietniki i siedmiostopniową regulację nachylenia oparcia.

Otwór na parasol oprócz standardowej zaślepki, posiada również plastikowe zwężki pozwalające lepiej ustabilizować parasole o różnej średnicy kija.

W naszej ofercie posiadamy także wiele propozycji parasoli, które idealnie komponować się będą z tym zestawem. Zaś stabilizacja w stole - pozwala zastosować niższą wagę obciążenia samego parasola.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

Stół:

  • długość: 150 cm
  • szerokość: 90 cm
  • wysokość: 72 cm
  • szklany blat - szkło hartowane

Krzesło:

  • szerokość: 56 cm
  • głębokość 65,5 cm
  • wysokość: 107 cm
  • 7 pozycji regulacji oparcia

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL w dobrze zapakowanych kartonach. Krzesła są złożone jak na widocznych zdjęciach, zaś stół wymaga podstawowego montażu - czyli wmontowania nóg w blat stołu i wzmocnienia stabilizującego pod blatem.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×