Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Cegła dekoracyjna szara - Antica Grigio Incana Brick

(kod: 16672) Produkt wyprodukowany w Polsce Incana
58 zł + dostawa 100 zł
(max. 55 sztuk w jednej paczce)
 • Wysyłka w 5 do 9 dni
 • kod: 16672

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Płytki dekoracyjne, które imitują cegłę to wygodne rozwiązanie aranżacyjne dzięki któremu szybko otrzymamy efekt eleganckiej i ozdobnej ściany w każdym pomieszczeniu. Marka Incana oferuje okładziny ścienne w wielu formach oraz modelach - zarówno płytki trójwymiarowe, imitację kamienia oraz imitację cegły.

Logo Incana imitacja cegły

Płytka ceglana - model Antica to płytka imitująca prawdziwą cegłe. Struktura płytki jest dość charakterystyczna - posiada wiele żłobień. Cegła to doskonałe rozwiązanie aranżacyjne sprawdzające się zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz jako elewacja. Kolor Grigio to jasny odcień szarości z lekką domieszką kremowej barwy. 

Surowce, z jakich wykonywane są produkty marki Incana to najwyższej jakości komponenty gwarantujące wytrzymałość oraz doskonałą prezentacje dekoracji ściennych. W ofercie znajdziemy zarówno dekoracje do montażu we wnętrzach jak i na zewnątrz. Szeroka gama modeli, wzorów oraz form umożliwia wykorzystanie płytek w każdej aranżacji.

Płytki Incana Brick Antica Grigio - imitacja

Płytki sprzedawane są w stanie gotowym do montażu. Model stosowany może być zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz.
Producent oferuje także chemię niezbędną do montażu oraz konserwacji dekoracji – zachęcamy do zapoznania się z produktami.

Antica Grigio imitacja cegły na ścianie

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu ilości niezbędnych płytek oraz materiałów montażowych – przygotujemy dla Ciebie ofertę – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]l

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pojedynczej płytki - Incana imitacja cegły

 • Wymiary cegiełki: 
  wys: 5,5 cm
  szer: 24,5 cm
  gr: 2 cm
 • Pojemność opakowania: 0,5m2
 • Ilość sztuk w opakowaniu: 36 szt
 • Cena za 1 m2: 115,40zł
 • Materiał: beton
 • Kolor: odcienieszarości

Podana cena dotyczy 1 opakowania - 0,5m2

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Płytki pakowane są w opakowania o mniejszej pojemności.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Zobacz jak prosty jest montaż okładzin ściennych: Instrukcja montażu Incana 

 

Gwarancja:

25 lat gwarancji przy zastoso waniu systemu montażu Incana.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x