Allibert meble ogrodowe Corfu brązowe narożnik i sofa

Allibert meble ogrodowe Corfu brązowe narożnik i sofa
Produkty widoczne na zdjęciu:

Allibert meble ogrodowe Corfu brązowe narożnik i sofa to wygodne i eleganckie meble ogrodowe na taras. Perfekcyjnie wykonane narożnik, sofa i stolik mają wzór, który idealnie imituje technorattan, z którym dobrze prezentuje się gładki materiał poduszek. Niskie nóżki mebli zapewniają stabilność, a także są eleganckim elementem. Meble wykonane z polipropylenu są  wygodne i trwałe, mają miękkie poduchy, profilowane oparcia i podłokietniki.

Allibert meble ogrodowe Corfu brązowe sofa i narożnik z polipropylenu to zestaw z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, wykonanego na wzór plecionki technorattanowej. Polipropylen zapewnia odporność na niekorzystne warunki klimatyczne takie jak deszcz, śnieg i promieniowanie ultrafioletowe. Meble są wytrzymałe, nie płowieją i nie rdzewieją. Ich konserwacja nie wymaga szczególnych, skomplikowanych zabiegów. Aby utrzymać meble w czystości należy przetrzeć je wilgotną ściereczką.

Zestaw mebli ogrodowych Allibert Corfu brązowych sofa i narożnik jest bardzo efektowny.  Idealnie wpasowuje się w charakter tarasów wykonanych z kostki, a także z roślinnością ogrodu. Ciemna barwa mebli elegancko wygląda na tle jasnej elewacji domu.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Sofy ogrodowe
Meble balkonoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×