Aranżacja ławy do pokoju dziennego w wysokim połysku

Aranżacja ławy do pokoju dziennego w wysokim połysku

Ława Xenon Mini wysoki połysk brązowa

zobacz produkt >

Na zdjęciu została przedstawiona aranżacja ławy do pokoju dziennego w wysokim połysku, która stanowi eleganckie rozwiązanie jako urządzenie rogu pokoju czy miejsca do oglądania telewizji w salonie. Ława stanowi funkcjonalny mebel użytkowy do postawienia filiżanki kawy czy odłożenia na chwilę czytanej książki czy gazety. Ławę można wygodnie ustawić przy kanapie, szczególnie że kolorystyka ławy utrzymana w kolorze grafitowym będzie pasowała do każdego wystroju wnętrza i do każdego koloru kanapy.Aranżacja ławy do pokoju dziennego w wysokim połysku pozwoli na wygodne zaprojektowanie kącika w salonie lub poczekalni w biurze, gdzie nowoczesna ława na wysoki połysk nada wnętrzu wrażenie nowoczesności i elegancji.

Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów i nowoczesnej technologii blat ławy jest odporny na zarysowania i promieniowanie UV. Dzięki temu blat jest łatwy do utrzymania w czystości, nie blaknie i nie traci estetycznego wyglądu. Stolik wykonany jest z wysokiej jakości płyty MDF. Jej powierzchnia pokryta jest warstwą wysokopołyskową, która nadaje wnętrzu nowoczesny styl.

Ława posiada wsparcie w postaci dwóch nóg usytuowanych w kształcie litery x umieszczonych na wygodnym cokole. Umieszczenie wsparcia na środku ułatwia sprzątanie pod stolikiem i chroni stolik przed potrąceniem, gdyż nie można potrącić nogi stołu przechodząc obok.

Producent: Hubertus
Kategoria: Ławy do salonu