Beżowy parasol ogrodowy Sunline z zestawem ogrodowym

Beżowy parasol ogrodowy Sunline z zestawem ogrodowym
Produkty widoczne na zdjęciu:

Zdjęcie przedstawia beżowy parasol ogrodowy Sunline z zestawem ogrodowym. Relaksując się na tarasie czy balkonie pragniemy osłonić się przed ostrym słońcem. Zadanie to spełni wygodny i duży parasol przeciwsłoneczny, który można dowolnie regulować i ustawiać pod odpowiednim kątem.

Beżowy parasol ogrodowy Sunline z zestawem ogrodowym posiada dużą odporność na światło, dzięki czemu będziemy dobrze chronieni przed ostrym promieniowaniem słońca. Czasza parasola o dużej średnicy wykonana została z materiału o wysokiej jakości.

Jak widać na zdjęciu parasol został ustawiony obok wygodnego zestawu mebli ogrodowych z technorattanu. Zestaw składa się z dwóch sof dwuosobowych, dwóch foteli oraz stolika-skrzyni. Dla wygody siedzących na nich osób, siedziska zaopatrzono w wygodne poduchy w nieco jaśniejszym kolorze. Meble wykonane są z wytrzymałego na działanie czynników atmosferycznych technorattanu, który przypomina wyglądem naturalną plecionkę rattanową, lecz znacznie przewyższa naturalny rattan pod względem właściwości użytkowych. Z zestawu może wygodnie korzystać 6 osób. Wygodny stolik kawowy można wykorzystać również jako skrzynię do przechowywania poduszek ogrodowych czy innych podręcznych przedmiotów. Meble są lekkie i można je łatwo przenosić. Nie wymagają konserwacji i mogą stać w ogrodzie lub na nie zadaszonym tarasie cały rok. Aby je oczyścić wystarczy wilgotna szmatka lub delikatne środki czystości.

Producent:
Doppler
Allibert
Kategoria:
Parasole ogrodowe
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe z plastikuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×