Biała rogówka ogrodowa z technorattanu z kwadratowym stolikiem

Biała rogówka ogrodowa z technorattanu z kwadratowym stolikiem

Zestaw wypoczynkowy technorattan LIGURITO V Off-WHITE Elite & Taupe

zobacz produkt >

Na zdjęciu pokazana została biała rogówka ogrodowa z technorattanu z kwadratowym stolikiem umieszczona na zadaszonym i oszklonym tarasie, gdzie ładnie prezentuje się na tle jasnej podłogi. Narożnik z technorattanu utrzymany został w jasnych kolorach złamanego białego, które łatwo dopasować kolorystycznie do każdego wystroju balkonu czy wnętrza.

Zestaw mebli składa się z kilku modułów, z których zestawimy narożnik lub sofę lub ustawimy je osobno jako fotele. Do zestawu dołączono nieduży stolik pomocniczy, gdzie wygodnie odstawimy napoje. Aby połączone moduły nie rozsunęły się podczas siadania do zestawu dołączono specjalne łączniki, które stabilnie łączą poszczególne elementy.
Komplet mebli wykonany został z technorattanu do złudzenia przypominającego naturalny rattan, jednocześnie przewyższającego zwykły rattan pod względem trwałości i odporności na warunki atmosferyczne.

Moduły wspierają się na aluminiowych stelażach, co sprawia, że są one lekkie i łatwe do przenoszenia.  Jednocześnie nie korodują mimo wilgoci w ogrodzie. Plecionka z technorattanu wykonana z tworzywa sztucznego gwarantuje długotrwałe użytkowanie nawet na zewnątrz, bez obawy utraty atrakcyjnego wyglądu pod wpływem wody czy promieniowania UV.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe