Białe łóżeczko dziecięce drewniane z szufladą w pokoju dziecięcym

Białe łóżeczko dziecięce drewniane z szufladą w pokoju dziecięcym

Łóżeczko Pablo

zobacz produkt »

Zdjęcie przesłane przez Klienta przedstawia zakupione w naszym sklepie białe łóżeczko dziecięce drewniane z szufladą w pokoju dziecięcym, które znalazło swoje miejsce w pokoju dziecięcym. Łóżeczko jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale jednocześnie zapewnia zdrowy i komfortowy sen śpiącemu na nim dziecku, co jest szczególnie ważne dla rozwoju malucha. Posiada ono klasyczny kształt, ale jego wzornictwo nawiązuje do światowych trendów w obszarze aranżacji i dekoracji przestrzeni. Pokój widoczny na zdjęciu jest spójny wizualnie, nowoczesny, minimalistyczny i funkcjonalny, dzięki czemu zapewnia optymalne warunki dla malucha.

Aranżacja naszego Klienta należy do udanych. Ważnymi elementami dekoracyjnymi są tu misie umieszczone na łóżeczku Pablo, które z pewnością uwielbia dziecko Klienta. Domek dla lalek i kolorowy kocyk spajają całość i są spójne wizualnie z każdym innym elementem przestrzeni. Łóżeczko Pablo bardzo dobrze prezentuje się w otoczeniu bieli i koloru naturalnego drewna. Wnętrze jest wyważone, minimalistyczne i nowoczesne, a jednocześnie blisko mu do klasycznego i ponadczasowego wzornictwa.

Białe łóżeczko dziecięce drewniane z szufladą w pokoju dziecięcym wykonane zostało z najwyższej jakości drewna litego sosnowego. Jest ono bejcowane i pomalowane aż trzema warstwami lakieru, dzięki czemu będzie bezpieczne dla dziecka naszego Klienta. Krawędzie zostały zaokrąglone w taki sposób, aby nie stała się mu krzywda

Kategoria:
Łóżka młodzieżowe
Łóżka jednoosobowe z pojemnikiem na pościel
Łóżka dla dzieci pojedyncze
Łóżka dla dzieci z barierkąZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×