Białe łóżko z barierką dla dziecka w pastelowym pokoju

Białe łóżko z barierką dla dziecka w pastelowym pokoju

Łóżeczko Kobi

zobacz produkt »

Mały człowiek potrzebuje dużo ruchu, żeby jego mózg mógł się prawidłowo rozwijać. Niestety aktywność fizyczna naraża malucha na niebezpieczeństwo zderzenia z szafką albo kantem stołu. W aranżacji zaprezentowanej przez naszego Klienta widzimy mebel, który jest odpowiedzią na te problemy. Białe łóżko Kobi z barierką dla dziecka zapewnia bezpieczeństwo i wygodę nie tylko podczas snu. Barierka zabezpiecza przed spadnięciem również podczas zabawy. Zaokrąglone oparcia łóżka zostały pomyślane tak, żeby zminimalizować ryzyko zderzenia z kantem, co bywa przyczyną wielu guzów w dzieciństwie.

W niniejszej aranżacji białe łóżko z barierką Kobi zostało umieszczone w pastelowym pokoju. Jego jasne, spokojne i pozytywne barwy dobrze wpływają na nastrój malucha. Uspokajają i pomagają osiągnąć większe skupienie. Łóżko z barierką dla dziecka w wieku przedszkolnym powinno na wszelkie sposoby sprzyjać rozwojowi.
Dobrą wiadomością dla rodziców jest to, że w zestawie znalazła się również szuflada, w której można przechowywać pościel. To mebel świetnie organizujący przestrzeń w narażonym na bałagan dziecięcym pokoju.

Kategoria:
Łóżka młodzieżowe
Łóżka jednoosobowe z pojemnikiem na pościel
Łóżka dla dzieci pojedyncze
Łóżka jednoosobowe
Łóżka dla dzieci z barierkąZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×