Białe meble do ogrodu technorattan Keter Corfu Relax

Białe meble do ogrodu technorattan Keter Corfu Relax

Corfu Relax Set biały - narożnik tarasowy Corfu

zobacz produkt >

Zdjęcie przedstawia białe meble do ogrodu technorattan Keter Corfu Relax. Cała przestrzeń prezentuje się znakomicie, a każdy z jej elementów tworzy spójną i wyjątkową całość. Białe wybarwienie mebli sprawia, że taras bardzo dobrze wpisuje się w najnowsze trendy. Doniczki w ciemniejszych odcieniach grafitu dopełniają całą aranżację, stając się kluczowymi elementami dekoracyjnymi. Nawet kolor elewacji czy kolor płytek na posadzce komponują się z resztą niezwykle subtelnie, podnosząc walory kompozycji.

Białe meble do ogrodu technorattan Keter Corfu Relax to najnowsza propozycja z popularnej serii Corfu. W skład kompletu wchodzi duży narożnik ogrodowy o wymiarach 182 x 182 x 79 cm i niewielkiej ilości stolik kawowy, który znakomicie sprawdza się w swojej podstawowej funkcji. Sofa jest tu na tyle duża, że z powodzeniem pomieści nawet pięć dorosłych osób. Daje to naszemu Klientowi możliwość zorganizowania wieczornego przyjęcia na świeżym powietrzu, podczas którego wypoczynek na zestawie Corfu okaże się niezwykle wygodny i komfortowy. Oparcia są tu bowiem profilowane w taki sposób, aby jak najlepiej dostosowały się do kształtu pleców, a poduszki które znajdują się na siedziskach są miękkie. Meble wykończone są ponadto efektownym technorattanowym wzorem, dzięki czemu prezentują się pięknie i cieszą oczy nie tylko właściciela, ale również jego gości czy sąsiadów. Wspomniany wcześniej wzór technorattanowy prezentuje się niczym prawdziwa plecionka i bardzo dobrze komponuje się w zestawieniu z gładkim materiałem poduszek. Nóżki są niskie i zapewniają meblom odpowiednią stabilność, a przy okazji dodają kompletowi niewymuszonego uroku.

To zestaw znakomicie sprawdzający się w codziennym korzystaniu. Sofa jest odpowiednio długa, by można się było na niej wygodnie położyć, co stanowi kolejną zaletę tych pięknych mebli.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe