Biały narożnik rogówka na taras technorattan okrągły jak rattan

Biały narożnik rogówka na taras technorattan okrągły jak rattan

Zestaw wypoczynkowy technorattan LIGURITO V Off-WHITE Elite & Taupe

zobacz produkt >

Zdjęcie przedstawia biały narożnik rogówka na taras technorattan okrągły jak rattan, ustawiony na zewnętrznym, nie zadaszonym tarasie, gdzie pięknie komponuje się z kolorem podłogi tarasu jak też z otaczającą go roślinnością. Komplet mebli w kolorze taupe wykonany został z technorattanu imitującego plecionkę rattanową z pasującymi kolorystycznie poduchami uszytymi z wysokiej jakości impregnowanego materiału.

Technorattan nie tylko estetycznie wygląda i dodaje elegancji na tarasie lecz także jest znacznie trwalszy niż rattan i nie wymaga konserwacji. Dzięki odporności na deszcz, śnieg, zmiany temperatury czy promienie UV komplet mebli nie traci swojej estetyki pozostawiony na tarasie przez cały rok.

Biały narożnik rogówka na taras technorattan okrągły jak rattan powstał przez połączenie modułów, które można zabezpieczyć śrubami przed rozsunięciem się. Komplet składa się z dwóch elementów narożnych z podłokietnikiem, jednego elementu środkowego bez podłokietników oraz pufy. Do kompletu dołączono również mały stolik podręczny, do którego można wygodnie sięgnąć aby odłożyć filiżankę kawy lub książkę.

Biały narożnik rogówka na taras technorattan okrągły jak rattan posiada wygodne poduchy w pasującym kolorze, wykonane z wysokiej jakości materiału. Poszewki są zaimpregnowane teflonem, dzięki czemu są zabezpieczone przed zalaniem płynem lub przed niedużym deszczem.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe