Biały stół do salonu wysoki połysk

Biały stół do salonu wysoki połysk

Stół Linosa 2 - Biały połysk

zobacz produkt »

Zdjęcie przedstawia biały stół do salonu wysoki połysk doskonale nadający się jako mebel zarówno służący do spożywania posiłków, do postawienia komputera czy też do przyjmowania gości. Stół w kolorze białym świetnie pasuje do każdego rodzaju wnętrza i z łatwością można dobrać kolorystycznie krzesła i inne elementy salonu. Stół posiada blat na wysoki połysk, który nadaje wnętrzu wrażenie nowoczesności.

Gruby blat wsparty jest na dwóch nogach osadzonych na cokole w kolorze szarym. Dzięki temu łatwo jest przysunąć do stołu krzesła, jak również łatwe jest sprzątanie pod stołem. Nogi stołu połączone są trzema chromowanymi rurkami co jeszcze dodaje elegancji i wrażenia nowoczesności.

Główną zaletą tego białego stołu do salonu wysoki połysk jest możliwość rozsunięcia go i używania jako wygodnej ławy. Mamy możliwość rozsunięcia stołu do dwóch długości 260 i 210 cm, dzięki możliwości włożenia po środku dwóch lub jednej wstawki. Wstawki przechowuje się wygodnie pod blatem. W największym ustawieniu przy użyciu dwóch wstawek stół ma długość 260 cm, dzięki czemu można zorganizować przyjęcie i ustawić na stole dużą ilość dań. 

Do rozkładania stołu służą wygodne prowadnice synchroniczne, dzięki którym można rozłożyć stół bez użycia dużej siły.Biały stół do salonu wysoki połysk wykonany został z płyty wysokopołyskowej, która jest trwałą i zabezpieczona przed mechanicznymi uszkodzeniami. Jest łatwa do utrzymania w czystości, gdyż wystarczy wytarcie z kurzu przy pomocy wilgotnej ściereczki. Płyta jest trudna do zarysowania, dzięki czemu mamy pewność, że mebel będzie służył na lata.

Producent: Hubertus
Kategoria:
Stoły do jadalni
Meble biały połysk
Stoły biały połyskZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×