Biały stolik do salonu 120 cm wysokość 25 cm

Biały stolik do salonu 120 cm wysokość 25 cm

Stolik Pixel X

zobacz produkt »

Na zdjęciu przedstawiony został biały stolik do salonu 120 cm wysokość 25 cm, który stanowi idealne rozwiązanie jako niewielki, podręczny mebel do salonu lub do poczekalni w biurze. Niski stolik pozwala na wygodne odłożenie na chwilę książki, gazety czy filiżanki kawy, nie zasłania widoczności. Wykonany został z eleganckiego tworzywa w kolorze białym, zaś połysk blatu nadaje wnętrzu elegancji i wykwintnego stylu. Biała kolorystyka ławy do salonu będzie pasowała do każdego wystroju wnętrza. Biały stolik do salonu 120 cm wysokość 25 cm wpasuje się kolorystycznie do każdego rodzaju kanapy i ładnie się komponuje w salonie, poczekalni, jako mebel pomocniczy.
Gruby blat stołu oraz niewidoczne nogi stwarzają wrażenie futurystycznego bloku marmuru i nadają wnętrzu klimat nowoczesności.

Cokolik, na którym wspiera się stolik, wykonany został z płyty MDF obustronnie laminowanej. Blat ma grubość 19 cm co stwarza bardzo ciekawy efekt.

Biały stolik do salonu 120 cm wysokość 25 cm został wykonany z wysokopołyskowej płyty akrylowej, która jest odporna na zarysowania i łatwa do czyszczenia i długo wygląda ładnie i efektownie.

Producent: System Alfa
Kategoria:
Ławy do salonu
Stoliki kawoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×