Biały stolik do salonu 90 cm wysokość 35 cm

Biały stolik do salonu 90 cm wysokość 35 cm

Stolik Pixel X

zobacz produkt >

Na zdjęciu można obejrzeć biały stolik do salonu 90 cm wysokość 35 cm stanowiący niski stoliczek pomocniczy, na którym można odłożyć czytaną gazetę lub filiżankę kawy podczas odpoczynku na kanapie. Biały stolik do salonu 90 cm wysokość 35 cm sprawdzi się doskonale w domu prywatnym w salonie, jak również w biurze w poczekalni lub miejscu gdzie przyjmuje się gości. Stanowi doskonałe uzupełnienie wygodnego narożnika. Efektowny biały stolik do salonu nie zasłania widoczności i nie przeszkadza w czasie wstawania z narożnika. Eleganckie stoliki kawowe zawsze stanowią świetne uzupełnienie kącika wypoczynkowego. Nowoczesny stolik w kolorze arktycznej bieli będzie pasował do każdego wnętrza i sprawdzi się zarówno w pomieszczeniu urządzonym w stylu nowoczesnym jak i klasycznym.
Blat stolika wykonany jest z płyty MDF na wysoki połysk, która tworzy niezwykle estetyczny efekt i nadaje wnętrzu elegancji.

Biały stolik do salonu 90 cm wysokość 35 cm posiada niewidoczną podstawę, która sprawia wrażenie jakby stolik unosił się w powietrzu. Blat podtrzymuje pojedyncza noga wsparta na cokole, dzięki czemu można łatwiej posprzątać pod blatem. Biały stolik do salonu 90 cm wysokość 35 cm sprawdzi się zarówno jako stolik kawowy jak i pomocniczy, gdyż jego nowoczesna forma i kształt nie zasłaniają widoczności i nie przeszkadzają, gdy grupa osób chce omawiać zagadnienia przy filiżance kawy.

Producent: System Alfa
Kategoria:
Ławy do salonu
Stoliki kawoweTylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!