Biały stolik do salonu 90 cm wysokość 45 cm

Biały stolik do salonu 90 cm wysokość 45 cm

Stolik kawowy nowoczesny Orido

zobacz produkt >

Na zdjęciu widzimy biały stolik do salonu 90 cm wysokość 45 cm, który doskonale sprawdzi się jako podręczny stolik kawowy, gdzie postawimy filiżankę kawy lub odłożymy książkę. Stolik sprawdzi się zarówno w mieszkaniu jak i w biurze jako wygodny element poczekalni lub kącika do przyjmowania gości. Dzięki wysokiej jakości wykonania i dbałości o każdy szczegół, stolik stał się bardzo popularny wśród kupujących. Stolik utrzymany w kolorze białym sprawia, że doskonale pasuje kolorystycznie do każdego rodzaju wnętrza.

Biały stolik do salonu 90 cm wysokość 45 cm posiada nowoczesną linię z blatem o grubości 15 cm wspartym na nodze wykonanej z półmatowej płyty meblowej w tym samym kolorze co blat. Blat wykonany na wysoki połysk wnosi wrażenie nowoczesności do wnętrza. Płyta akrylowa, z której wykonany jest blat stołu jest mocna, wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Bardzo łatwo jest ją utrzymać w czystości, gdyż wystarczy wytrzeć z kurzu wilgotną ściereczką.

Blat o wymiarach 90 na 120 cm jest na tyle duży, że wygodnie można na nim położyć dokumenty lub odstawić filiżankę kawy. Wysokość stolika 40cm sprawia, że stolik nie zasłania widoczności i świetnie nadaje się na podręczny stolik do przyjmowania gości. Wysokość trochę ponad wysokość siedziska sofy sprawia, że wygodnie się do niego sięga.

Producent: System Alfa
Kategoria:
Ławy do salonu
Stoliki kawowe