Biały stolik kawowy do salonu ozdobiony orchideą

Biały stolik kawowy do salonu ozdobiony orchideą

Stolik Nano

zobacz produkt »

Biel to kolor uniwersalny. Pasuje do każdej innej barwy, zarówno fioletu, jak i brązu czy szarości. Zatem niewielki biały stolik kawowy do salonu Nano doskonale komponuje się ze wszystkim rodzajami kanap czy sof.

Stolik kawowy Nano to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie nie tylko funkcjonalność mebli, ale również ich nowoczesny wygląd połączony z klasyczną kolorystyką. Dolna półeczka pozwala na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów, co ułatwia utrzymanie ładu i porządku w pomieszczeniu, w którym zostanie ustawiony stolik kawowy Nano. Na stabilność i solidność wykonania stolikawpływa również fakt zastosowania pionowego cokolika, utrzymanego w jednolitej kolorystyce blatu, dzięki czemu stolik zyskuje nowoczesny wygląd. Stoliczek idealnie komponuje się zatem z delikatnością orchideą, która uważana jest za kwiat nowoczesny oraz klasyczny.

Na trwałość stolika wpływa dobór materiałów. Blat wykonany z płyty akrylowej o wysokim połysku jest niezwykle odporny na zarysowania oraz ewentualne uszkodzenia powierzchni.

Producent: System Alfa
Kategoria:
Ławy do salonu
Stoliki kawoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×