Biały stolik RTV w eleganckim salonie

Biały stolik RTV w eleganckim salonie

Stolik RTV Panorama 2 Wysoki Połysk

zobacz produkt >

Klient zaprezentował nam kompozycję, której centralnym punktem jest biały stolik rtv w eleganckim salonie. Biały mebel został umieszczony na tle białej ściany, z którą dobrze współgra kolorystycznie. Ukazany na zdjęciu sprzęt RTV pomaga wyobrazić sobie jak wygląda zastosowanie tego mebla w praktyce.

Widzimy wyraźnie, że biały stolik Rtv w eleganckim salonie posiada dwie przezroczyste półki ze szkła. Są one pojemne – mieszczą bez problemu różnego rodzaju sprzęt audio-video i piloty. Zostaje dużo miejsca na umieszczenie tam nesesera z płytami, dodatkowego sprzętu np. do zgrywania filmów czy pokazu zdjęć, albo gazet z programem telewizyjnym.

Biały stolik RTV umocowany jest w niekonwencjonalny sposób na białej ścianie z wytrzymałego tworzywa. Zapewnia to zwiększenie miejsca oraz wrażenie przestrzeni w pomieszczeniu. Stolik ma oryginaly, designerski wygląd, jest nie tylko meblem bardzo praktycznym, ale świetnie spełnia też rolę dekoracyjną. Minimalizacja elementów rozpraszających wokół ekranu pozwala lepiej skupić wzrok na obrazie podczas oglądania filmu.

Producent: Hubertus
Kategoria: Stoliki RTV