Biały zestaw ogrodowy Corfu w otoczeniu zieleni

Biały zestaw ogrodowy Corfu w otoczeniu zieleni

Zestaw Corfu Set Curver biały meble ogrodowe Allibert Corfu II

zobacz produkt »

Zdjęcie przedstawia biały zestaw ogrodowy Corfu w otoczeniu zieleni to świetne rozwiązanie dla każdego ogrodu, tarasu, a także balkonu. Zestaw został zbudowany z odpornego na deszcz i śnieg materiału, który sprawi, że przez wiele lat będzie cieszył oko atrakcyjnym wyglądem. Składa się z dwóch solidnie wykonanych foteli, sofy oraz wytrzymałego, odpornego na zarysowania stołu. Meble można ustawić bez problemu w różnych miejscach, co czyni zestaw wszechstronnym.

Jak widać na zdjęciu od naszego klienta, zestaw ogrodowy Corfu świetnie wygląda w otoczeniu zieleni. Pomimo białego koloru zestawu dbanie o czystość nie sprawi problemu. Nasi klienci chwalą nasz zestaw ogrodowy za stylowy wygląd i solidne wykonanie. Kupując nasz zestaw ogrodowy, będziemy mogli wygodnie spędzać czas ze znajomymi i rodziną oraz nie będziemy musieli martwić się o wymianę mebli ogrodowych przez długie lata.

Biały zestaw ogrodowy Corfu to idealne meble do każdego ogrodu i tarasu w przystępnej cenie. Spraw sobie odrobinę luksusu już dziś.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe
Meble ogrodowe z plastikuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×