Biurko nowoczesne białe Zefir

Biurko nowoczesne białe Zefir

Nowoczesne biurko białe Zefir

zobacz produkt »

Na zaprezentowanym zdjęciu można zobaczyć biurko nowoczesne białe Zefir, które świetnie sprawdzi się jako biurko do pracy czy pod komputer, jak również jako wygodny stolik pomocniczy do pokoju czy do biura. Biurko zostało wykonane w nowoczesnym stylu, dzięki czemu pasuje zarówno do nowocześnie urządzonych wnętrz jak też do pokoju z klasycznym umeblowaniem.

Biurko nowoczesne białe Zefir wsparte jest na dwóch nogach w kształcie litery x, które znajdują się przy dłuższych brzegach stolika. Takie rozstawienie nóg biurka ułatwiają zarówno siedzenie jak i sprzątanie pod nim. Ustawienie nóg biurka ułatwia wygodne ustawienie nóg siedzącej przy nim osoby. Nogi biurka wykonane ze stali chromowanej zakończone są u podstawy płozami, które zapewniają dużą stabilność.

Blat stołu w kolorze białym, wykończony na wysoki połysk,  będzie pasował do większości wnętrz. Blat wykonany jest z wysokiej jakości płyty MDF. Biurko posiada praktyczną i szeroką szufladę, która pozwala na przechowywanie podręcznych przedmiotów. Rozmiary blatu, 120 cm długości i 55 cm szerokości, dają dużą przestrzeń roboczą i pozwalają na komfortową pracę.

Kategoria:
Biurka białe
Biurka gabinetowe
Biurka proste
Biurka metalowe
Biurka nowoczesne
Biurka komputeroweOstatnio na blogu:
×