Brązowe meble ogrodowe rattan imitacja - Corfu Fiesta

Brązowe meble ogrodowe rattan imitacja - Corfu Fiesta

Zestaw Corfu Fiesta II Curver brązowe meble ogrodowe Allibert

zobacz produkt >

Brązowe meble ogrodowe Corfu Fiesta jak z rattanu to prawdziwa wygoda i świetny wystrój dla każdego tarasu. Klient przedstawił nam propozycję ustawienia na cienistym, zacisznym tarasie. Piękne otoczenie – drzewa dookoła tarasu, delikatne zasłony w ciepłym, beżowym kolorze – to wszystko zapewnia miły nastrój i doskonale współgra z zestawem mebli.

Tworzywo, z którego zrobione są meble ogrodowe corfu fiesta to polipropylen. Jest to materiał, naśladujący tradycyjny, naturalny rattan, z którego meble robi się od wieków oraz technorattan. Zaletą polipropylenu jest jego wytrzymałość na warunki pogodowe. Nie zauważono większych szkód wyrządzonych mu przez deszcz, wiatr, wilgoć, promieniowanie UV czy skrajne temperatury. Dlatego właśnie używa się go do produkcji mebli ogrodowych. Jednocześnie jego trwałość może być korzystna dla środowiska, gdyż mebel jest trwalszy, a nawet po wyrzuceniu materiał nadaje się do recyklingu.

Meble ogrodowe Corfu Fiesta są też wygodne i zapewniają wypoczynek z miejscem przy stole aż sześciu osobom. To propozycja dla większych rodzin jak i dla osób mających dużo znajomych. Jest też dobrą propozycją do niekonwencjonalnego lokalu z tarasem, w którym pomoże stworzyć bardziej domową atmosferę.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe
Meble balkonowe