Ciemny stół rozsuwany ozdobiony kwiatami i podkładkami

Ciemny stół rozsuwany ozdobiony kwiatami i podkładkami

Stół rozsuwany Luizjana

zobacz produkt >

Jeśli szukamy ciekawych mebli do wyposażenia kuchni lub jadalni, powinniśmy zwrócić uwagę na ciemny stół rozsuwany ozdobiony kwiatami i podkładkami. Na masywnych nogach, w eleganckiej, ciemnej okleinie nada naszemu wnętrzu gustowny wygląd. Co istotne, stół ten jest rozkładany, dlatego będzie doskonałym rozwiązaniem do niewielkiego wnętrza, czy małej kuchni, w której nie zajmie niewiele miejsca.

Jeśli jednak będziemy chcieli zaprosić większą ilość biesiadników, stół można szybko i bez trudu rozłożyć, co pozwoli nam na pełne wykorzystanie przestrzeni. Stół Luizjana posiada uniwersalny, klasyczny wygląd, więc pasuje zarówno do wnętrz urządzonych w tradycyjny sposób, jak i do nowoczesnego wzornictwa. Wszystko zależy od naszego gustu i upodobań. Tutaj został ozdobiony rustykalnym koszykiem z bukietem kwiatów oraz plecionymi podstawkami, nadającymi kuchni przytulny wygląd, ale możemy go przystroić w dowolny sposób.

Jego klasyczny styl pozwala nam na wszelkie eksperymentowanie z dekoracjami, a tradycyjny kształt sprawia, że będzie pasował do każdego wnętrza.

Producent: Pegie Prestige
Kategoria:
Stoły do jadalni
Stoły kuchenne
Stoły kuchenne drewniane
Stoły kuchenne rozkładane