Curver Corfu Fiesta 2 pod dużą altaną

Curver Corfu Fiesta 2 pod dużą altaną
Produkty widoczne na zdjęciu:

Zdjęcie przesłane przez naszego Klienta pokazuje zestaw Curver Corfu Fiesta 2, który idealnie pasuje pod dużą altanę. Zestaw składa się z wysokiego stołu, dwóch dwuosobowych kanap i czterech foteli. Krzesła i kanapa są bardzo wygodne, a stół funkcjonalny, Dodatkowe poduszki do siedzisk zapewniają większy komfort użytkowania. Są bardzo stabilne, więc nie musimy obawiać się przewrócenia podczas siedzenia na nich.

Stół zbudowany z plecionki pasuje do całego zestawu, a jego gładki blat przypominający kuchenne płytki zapobiega przewróceniu się szklanek, czy talerzy. Jest wzmocniony metalową konstrukcją oraz posiada regulacje w jednej z nóg, co pozwala ustawić go na nierównym terenie.

Zestaw ten oprócz swojej funkcjonalności jest bardzo trwały i łatwy w utrzymaniu. Wystarczy woda lub delikatny środek czyszczący, by zawsze nasze krzesła i stół były czyste. Struktura imitująca plecionkę zachwyca wyglądem i nadaje się do każdego wystroju. Wiele możliwości kolorystycznych zapewnia możliwość dobrania mebli do naszych potrzeb.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe
Meble balkonowe
Fotele ogrodowe