Czarny leżak ogrodowy z aluminium w solarium

Czarny leżak ogrodowy z aluminium w solarium

Leżak ogrodowy aluminiowy Relax czarny

zobacz produkt >

Zdjęcie przedstawia czarny leżak ogrodowy z aluminium w solarium. Czarny kolor zapewnia łatwe czyszczenie - plamy i brud nie są bardzo widoczne. Leżak jest niezwykle ergonomiczny, posiada bowiem możliwość regulacji (istnieje więc możliwość dostosowania go do własnych potrzeb). Idealnie sprawdzi się zarówno na tarasie i werandzie, jak i dużym balkonie. Polecamy jest wszystkim miłośnikom letniego lenistwa.

Wykonany jest z aluminium, dlatego cechuje go niesamowita trwałość. Z powodzeniem może nam służyć przez wiele lat. Jest duży, dlatego śmiało można się na nim wyciągnąć i wspaniale odpocząć. Ze względu na niewielką wagę, możemy go bez problemu przenosić, a dodatkowo ustawić w dowolnej pozycji. Kolejną ważną cechą jest jego sprężystość. Cechuje go odporność na działanie różnych warunków atmosferycznych.

To idealny leżak ogrodowy aluminiowy. Wykonany jest z bardzo wytrzymałego materiału, dlatego będzie nam służyć przez wiele lat. Można na nim położyć i czytać wymarzoną książkę, jednocześnie popijać gorącą lub mrożoną kawę, a także wspaniale odpocząć po ciężkim dniu w pracy lub w szkole. Ten model jest chętnie wybierany przez naszych klientów. Wyróżnia się wyłącznie  pozytywnymi opiniami użytkowników.

Producent: Focus Garden
Kategoria:
Leżaki ogrodowe
Meble kempingowe