Designerskie biurko w stylu skandynawskim drewniane dębowe

Designerskie biurko w stylu skandynawskim drewniane dębowe

Actona Woodstock biurko w stylu skandynawskim

zobacz produkt »

Zdjęcie przesłane przez Klienta przedstawia designerskie biurko w stylu skandynawskim, drewniane, dębowe - Actona Woodstock w otoczeniu kwiatów doniczkowych. Aranżacja, którą udało się stworzyć Klientowi jest niezwykle udana. Przestrzeń nie tylko prezentuje się estetycznie, ale również spełniać będzie szereg funkcji użytkowych, tworząc miejsce do pracy czy nauki. Biurko Actona posiada uniwersalny, minimalistyczny kształt, dzięki czemu bardzo dobrze wpisało się we wnętrze, w którym pełno jest różnorodnych barw. Doniczki z kwiatami o różnorodnych formach, kolorach i kształtach, biała futryna okna i ciekawy kolor ściany - wszystko to tworzy kompozycję spójną i przytulną.

Aranżacja naszego Klienta łączy w sobie nowoczesność i klasykę. Dominują tu naturalne barwy ziemi, które znakomicie łączą się z naturalnym drewnem i bielą zasłonki czy okna. Kwiatów jest bardzo dużo, co nadaje całemu wnętrzu klimatu i oryginalności. W otoczeniu zieleni z pewnością przyjemnie się przebywa i pracuje. Wnętrze jest dość dynamiczne, a klasyczny kształt biurka Actona bardzo dobrze się w nie wpisał. Mebel ten zachwyca swoim unikalnym wzornictwem, utrzymanym w stylu skandynawskim. Jego niemal ascetyczny design bardzo dobrze prezentuje się w przestrzeni urządzonej w taki sposób.

Designerskie biurko w stylu skandynawskim drewniane dębowe to najwyższej klasy mebel w całości wykonany z drewna dębowego bielonego. Drewno tego gatunku jest trwałe, a jego naturalna struktura została podkreślona dzięki olejowaniu. Olejowanie podniosło również wytrzymałość biurka, co z pewnością docenia nasz Klient. Blat biurka oparty jest na czterech solidnych nogach, które nachylone są pod niewielkim kątem względem podłoża. Pod blatem znajduje się szuflada, w której właściciel może przechowywać przedmioty, które chce mieć w zasięgu ręki, kiedy pracuje czy uczy się przy biurku. Mebel jest stosunkowo niewielki i nie jest ciężki, dzięki czemu w razie potrzeby będzie można go przenieść w inne miejsce, zgodnie z potrzebami właściciela.

Producent: Actona
Kategoria:
Biurka
Biurka drewniane
Biurka nowoczesne
Biurka komputerowe
Biurka dąb sonomaZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×