Domek do ogródka Magic Villa

Domek do ogródka Magic Villa

Domek dziecięcy Magic Villa

zobacz produkt »

Na zdjęciu przedstawiono domek do ogródka Magic Villa, który spodoba się każdemu dziecku do zabawy w ogrodzie. Domek dziecięcy Magic Villa należy do lubianych przez dzieci zabawek ogrodowych, gdyż dziecko może wejść do środka i umieścić w nim ulubione zabawki. Domek do ogródka Magic Villa utrzymany jest w jaskrawych kolorach lubianych przez dzieci i jednocześnie pasujących do ogrodu. Ścianki domku wykonane są z tworzywa sztucznego w kolorze jasnozielonym. Mają one też ciekawe wytłoczenia imitujące płotek czy oplatające ściany rośliny. Drzwi domku wykonane są w kontrastującym kolorze wiśniowym, zaś dach domku dziecięcego i parapety okienek są w żywym kolorze niebieskim. Zarówno na ściankach jak i dachu znajdują się ciekawe wytłoczenia, które spodobają się dzieciom. Do domku można wejść z każdej strony dzięki wygodnym dzwiczkom i okienkom. Konstrukcja domku pozwala na stabilne ustawienie nawet na nierównym podłożu jak grunt w ogrodzie.

Domek do ogródka Magic Villa wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego pozwala na pozostawienie go na dworzu w czasie deszczu. Tworzywo formowane wtryskowo i wytrzymałe na warunki pogodowe jak woda czy promienie UV gwarantuje, że domek nie odbarwi się i nie płowieje na słońcu. Nie ma potrzeby konserwacji domku, a do czyszczenia wystarczy wilgotna ściereczka. Dzięki odpowiedniej konstrukcji domek jest bardzo stabilny i łatwy do złożenia.
Domek dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci powyżej drugiego roku życia i posiada odpowiednie atesty bezpiecznego użytkowania przez dzieci.

Producent: Keter
Kategoria:
Domki dla dzieci
Zabawki ogrodowe
Meble ogrodowe dla dzieci
Domki ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×