Domek narzędziowy do samodzielnego montażu z modyfikacją klienta

Domek narzędziowy do samodzielnego montażu z modyfikacją klienta

Keter Oakland 7511 - Domek narzędziowy z tworzywa

zobacz produkt »

Zdjęcie przesłane przez Klienta przedstawia domek narzędziowy do samodzielnego montażu z modyfikacją klienta, w której widać drobną modyfikację właściciela. Schowek ten jest propozycją idealną dla Klientów, którzy są wymagający i chcą mieć w swoim ogrodzie pojemny, elegancki i funkcjonalny domek ogrodowy, charakteryzujący się znakomitą jakością wykonania. Jak widać na zdjęciu, schowek Keter Oakland 7511 prezentuje się od strony wizualnej tak, jakby był wykonany z drewna.  W rzeczywistości jest to jednak doskonała imitacja i innowacyjne rozwiązanie wprowadzone przez producenta.

Domek narzędziowy do samodzielnego montażu z modyfikacją klienta wykonany jest z tworzywa sztucznego, chociaż jak widać na fotografii Klienta, przypomina oryginalne, drewniane domki. Stało się to możliwe dzięki temu, że poszczególne elementy zostały uformowane na wzór drewna i nadano im przypominającą je strukturę, nawet ściany są w dotyku szorstkie. Zastosowany materiał posiada jednak znaczną przewagę nad swoim naturalnym odpowiednikiem, gdyż nie wymaga regularnej konserwacji i przetrwa w niezmienionym stanie przez długi czas. Klient nie będzie musiał kupować specjalistycznych środków chemicznych do jego pielęgnacji, co pozwoli mu zaoszczędzić pieniądze. Tworzywo sztuczne, z którego powstał domek narzędziowy Keter, jest odporne na działanie warunków atmosferycznych. W praktyce oznacza to tyle, że nie zniszczy go deszcz, śnieg czy też silne słońca. Do jego mycia Klient może wykorzystać wodę, która powinna usunąć nawet największe zabrudzenia.

Widoczne na zdjęciu drzwi wejściowe są zamykane na wyjątkowo solidną zasuwkę, która wzmocniona została metalem. W razie potrzeby Klient będzie mógł zabezpieczyć wejście kłódką, tak, aby do jego wnętrza nie dostały się niepożądane osoby czy też dzieci.

Wejście zamykane jest na podwójne drzwi i ma szerokość aż 148 cm, więc do środka można swobodnie wjechać quadem czy kosiarką. Pod drzwiami znajduje się specjalny próg, który pozwala na łatwiejszy wjazd do wnętrza taczką czy kosiarką. Próg wyposażony jest również w kołnierz błotny.

Producent: Keter
Kategoria: Domki narzędzioweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×