Domek narzędziowy Keter Oakland 7511 - zdjęcie wnętrza

Domek narzędziowy Keter Oakland 7511 - zdjęcie wnętrza

Keter Oakland 7511 - Domek narzędziowy z tworzywa

zobacz produkt >

Wnętrze domku narzędziowego Keter Oakland wykonane z dużą precyzją i dbałością o szczegóły, wpływa na jego funkcjonalność. Dzięki dużej powierzchni użytkowej mieści się w nim wiele użytecznych w ogrodzie narzędzi.
Aby zapewnić komfort korzystania z domku narzędziowego, oprócz dwóch okienek w stylu wiktoriańskim, zamontowanych w bocznej ścianie, producent umieścił świetlik w dachu, przez który wpada światło słoneczne. Dzięki czemu użytkownik uzyskał pełną wygodę korzystania z niego w ciągu dnia. Takie rozwiązanie charakteryzuje się nie tylko walorem praktycznym, ale również nie wpływa na estetykę wyglądu domku narzędziowego Kater Oakland.

Aby uzyskać gustowność i przede wszystkim trwałość dachu w okresie zimowym, kiedy na jego zewnętrznej stronie znajduje się śnieg, firma Keter zastosowała stalowe wzmocnienia konstrukcji.  Producent również w tym przypadku zadbał o estetykę wykonania, gdyż takie wzmocnienia swoim wyglądem przypominają żerdzie domków drewnianych. Mając na swojej posesji domek narzędziowy Keter Oakland możemy cieszyć się nie jego efektownym wyglądem i funkcjonalnością.

Producent: Keter
Kategoria:
Domki narzędziowe
Meble ogrodowe plastikowe