Domek narzędziowy z tworzywa sztucznego Keter Manor

Domek narzędziowy z tworzywa sztucznego Keter Manor

Domek narzędziowy Keter Manor 4x3

zobacz produkt »

Zdjęcie przesłane przez naszego Klienta, przedstawia domek narzędziowy z tworzywa sztucznego Keter Manor umiesczony w rogu ogrodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, składzik nie zabiera cennego miejsca wypoczynku, doskonale komponuje się z drewnianym płotem i pasuje do otaczającej zieleni. Domek narzędziowy firmy Keter, to trafiony zakup i gwarancja zadowolenia na długie lata. Jego prosta forma, uniwersalna kolorystyka, najlepszej jakości tworzywo, użyte do produkcji, o fakturze podobnej do drewna, stanowią o ponadczasowości i możliwości dopasowania składziku w różnorodne aranżacje ogrodów.

Kolejnym atutem, dodającym popularności temu domkowi, jest łatwość montażu, bez konieczności stabilizacji podłoża cementem, czy kostką brukową. Dzięki temu, w razie konieczności, łatwo można go przenieść w inne miejsce. Pielęgnacja składziku, to czysta przyjemność przy minimalnym wysiłku, bo domek Manor 4x3 wykonano w 100% z tworzywa sztucznego, co ułatwia utrzymanie czystości. Do czyszczenia domku wystarczy przemycie karcherem. Domek Keter Manor 4x3 może stać w ogrodzie cały rok, co jest zasługą wytrzymałej konstrukcji, oporności tworzywa na działanie niskich  i wysokich temperatur oraz promieni UV.

Mocny dach utrzymuje aż 75 kilogramów śniegu na metr kwadratowy. Solidna podłoga w składziku zapewnia, że Twoje narzędzia ogrodowe będą nie tylko uporządkowane, ale też chronione przed błotem, deszczem, śniegiem i działaniem gryzoni. W celu ochrony przed wilgocią i zapewnienia odpowiedniej cyrkulacji powietrza, w domku zastosowano wywietrzniki. Domki narzędziowe produkowane przez firmę Keter są przyjazne środowisku i wytworzone w znacznej części z przetworzonych surowców wtórnych.

Producent: Keter
Kategoria:
Domki narzędziowe
Meble ogrodowe z plastikuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×