Domek narzędziowy z tworzywa używany na balkonie

Domek narzędziowy z tworzywa używany na balkonie

Domek narzędziowy Keter Manor 4x3

zobacz produkt >

Ten niewielki domek narzędziowy z tworzywa używany na balkonie doskonale sprawdzi się tam, gdzie ogranicza nas przestrzeń, a potrzebujemy miejsce na przechowywanie potrzebnych rzeczy. Wykonany z wysokiej jakości, solidnego tworzywa sztucznego ochroni nasze akcesoria ogrodowe przed korozją i zniszczeniem.

Jest lekki, możemy dowolnie go przenosić i przestawiać. Posiada otwory wentylacyjne zapewniające cyrkulację powietrza wewnątrz. W niewielkich mieszkaniach często główną przestrzenią do przechowywania rzadko używanych przedmiotów staje się balkon.

Niestety rzeczy zalegające na balkonie są uciążliwe i mało estetyczne, a ponadto narażone na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. W takim przypadku bardzo dobrze sprawdzi się domek Keter Manor. Zmieścimy w nim wszelakie sprzęty, jakie potrzebujemy przechowywać na balkonie, a jego nienachalny wygląd nie zaburzy estetyki, a wręcz doda naszej przestrzeni sielskiego wyglądu. To idealne rozwiązanie dla osób z żyłką do ogrodnictwa i majsterkowania.

Producent: Keter
Kategoria:
Domki narzędziowe
Meble ogrodowe plastikowe