Domek ogrodowy Keter Manor 4x3 używany na działce

Domek ogrodowy Keter Manor 4x3 używany na działce

Domek narzędziowy Keter Manor 4x3

zobacz produkt >

Zdjęcie przedstawia domek ogrodowy Keter Manor 4x3 używany na działce. Powstał on z tworzywa sztucznego w większej części pozyskanego z recyklingu. Jest zatem bardzo przyjazny dla środowiska. Do jego wzniesienia nie są wymagane pozwolenia na budowę. Nie jest też wbudowany na stałe w podłoże, możliwe jest więc jego przeniesienie w dowolne miejsce. Z powodzeniem będzie służył w ogrodzie lub na działce.

Domek Manor 4x3 jest wykazuje ogromną odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, w tym promieniowania UV, mrozu i śniegu. W związku z tym, że powstał w całości z tworzywa sztucznego nie wymaga impregnacji. Do jego wyczyszczenia wystarczy obmycie karcherem lub wodą z dodatkiem delikatnego środka czyszczącego.

Domek jest przeznaczony do całorocznego użytkowania, bez konieczności konserwacji. W zimie konstrukcja utrzymuje aż 75 kilogramów śniegu na metr kwadratowy. Podłoga jest równie wytrzymała, uniesie ciężar 150 kilogramów na metr kwadratowy. Wewnątrz jest zapewniona wentylacja poprzez wywietrznik znajdujący się nad drzwiami.

Producent: Keter
Kategoria:
Domki narzędziowe
Meble ogrodowe plastikowe