Domek ogrodowy narzędziowy duży ze świetlikiem w dachu

Domek ogrodowy narzędziowy duży ze świetlikiem w dachu

Keter Oakland 7511 - Domek narzędziowy z tworzywa

zobacz produkt »

Zdjęcie przedstawia domek ogrodowy narzędziowy duży ze świetlikiem w dachu przesłany przez Klienta naszego sklepu wykonane zostało tak, aby ukazać dach, stylowe, wiktoriańskie okna, wnętrze domku oraz duży świetlik, który znalazł się w dachu. Domek narzędziowy pochodzący z oferty firmy Keter to najwyższej jakości produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jest on funkcjonalny, pojemny i elegancki, a przy okazji charakteryzuje go wysoka jakość wykonania, która doskonale imituje naturalne drewno i stanowi innowacyjne rozwiązanie, które stanowi cechę rozpoznawalną produktu.

Domek ogrodowy narzędziowy duży ze świetlikiem w dachu dostarczy Klientowi miejsce do przechowywania niezbędnych przedmiotów, akcesoriów, mebli ogrodowych czy wielu innych rzeczy, które wykorzystuje się podczas pracy w ogrodzie czy w codziennym użytkowaniu. Do produkcji tego przestronnego schowka użyto tworzywa sztucznego, które swoim wyglądem wizualnym znakomicie imituje naturalne drewno i jest nawet tak samo szorstkie w dotyku. Rozwiązanie to ma jednak dużą przewagę nad konkurentami wykonanymi z naturalnych materiałów, gdyż domek narzędziowy Keter Oakland 7511 odporny jest na działanie niekorzystnych warunków pogodowych i promieniowanie UV. Nie wymaga on konserwacji ani stosowania specjalistycznych środków chemicznych, co pozwala Klientowi zaoszczędzić pieniądze.

Jak widać na fotografii, do domku dołączone są okna w stylu wiktoriańskim, które nie tylko odpowiednio doświetlą wnętrze, ale równocześnie nadają całej konstrukcji eleganckiego wyglądu. Okna można było zamontować w dowolnie wybranym miejscu, w zależności od indywidualnych potrzeb. Okna zamontowane zostały przez Klienta na stałe i nie ma możliwości ich otwierania. Świetlik umieszczony w dachu zapewnia dodatkowe doświetlenie, przez które wpada światło dzienne. Jak widzimy na zdjęciu, konstrukcja dachu została wzmocniona, co gwarantuje jej większą wytrzymałość np. na opady śniegu.

Producent: Keter
Kategoria: Domki narzędzioweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×