Domek ogrodowy ustawiony obok tarasu z meblami Corfu

Domek ogrodowy ustawiony obok tarasu z meblami Corfu
Produkty widoczne na zdjęciu:

Domek ogrodowy ustawiony obok tarasu z meblami Corfu ze zdjęcia wysłanego przez klienta, wykonany został przez znakomitego producenta – Ketera. Znajduje się w pięknym kolorze i z pewnością będzie pasował do każdego ogrodu wielbiciela wysmakowanego designu.

Wyróżnia się odpornością na działanie różnych czynników atmosferycznych, nowoczesnością, funkcjonalnością i wszechstronnością. Stanowi niezbędny element małej architektury w naszym ogrodzie. Łatwo go wyczyścić i jest wodoodporny, a także doskonale radzi sobie z różnymi warunkami pogodowymi, ponieważ ten materiał jest odporny na działanie promieni słonecznych.

Kolejną ważną zaletą jest prosty oraz łatwy montaż. Niepotrzebna jest impregnacja. Można go również śmiało postawić na działce, ponieważ rewelacyjnie nadaje się do przechowywania narzędzi ogrodowych. Można w nim także z powodzeniem trzymać akcesoria ogrodowe, rowery i zabawki dzieci. Jeśli nie mamy miejsca na przechowywanie grilli i mebli ogrodowych, domek ogrodowy będzie idealny rozwiązaniem dla każdego.

Producent:
Keter
Curver
Kategoria:
Domki narzędziowe
Jesienne porządki
Meble ogrodowe z plastiku
Meble ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×